Потяги нацпроекту “Повітряний експрес” будуватиме Крюківський вагонзавод

Сьогодні у Китаї під час українсько-китайського бізнес-форуму було підписано документ про співпрацю України з підприємством КНР, згідно з яким Крюківський вагонобудівний завод визначено партнером із виробництва рухомого складу для “Повітряного експресу” між Києвом та Борисполем.

“Підписаний сьогодні документ із Китайською стороною дозволяє перейти у стадію замовлення і виготовлення потягів, експлуатація яких здійснюватиметься в рамках нацпроекту “Повітряний експрес”. Ми задоволені, що ці потяги виготовлятиме Крюківський вагонобудівний завод у кооперації з китайськими партнерами, що дозволить відновити обсяги виробництва флагмана вагонобудівної галузі України — ПАТ “Крюківський вагонобудівний завод”, — повідомив керівник ДП “Нацпроект “Повітряний експрес” Андрій Галущак.

За його словами, заплановане співробітництво значною мірою підніме економічні показники України, створить додаткові робочі місця на заводі та покращить імідж української машинобудівної галузі, передає УНН.

Нагадаємо, у червні 2011 року Нацпроектом укладено Кредитний договір з Експортно-імпортним банком Китаю, яким визначено порядок фінансування проекту. У серпні 2013 року Експортно-імпортний банк Китаю розпочав фінансування реалізації Нацпроекту, а у жовтні поточного року розпочаті будівельні роботи підготовчого періоду.

Національний проект “Повітряний експрес” реалізовує Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами. Нацпроект передбачає будівництво швидкісного залізничного пасажирського сполучення між ст. “Київ-Пасажирський” та “Міжнародним аеропортом “Бориспіль””.

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Січня, 2019 Субота
18 Січня, 2019 П’ятниця
17 Січня, 2019 Четвер
більше новин