У Кременчуці готують уукладення Угоди про співробітництво між виконкомом та КрНУ ім. Остроградського

Сьогодні у міськвиконкомі під головуванням заступника міського голови Віктора Калашника відбулося засідання робочої групи з розробки угоди між виконкомом Кременчуцької міської ради Полтавської області та Кременчуцьким національним університетом імені М. Остроградського.

Вищезазначеним офіційним документом, що має бути підписаний найближчим часом, планують регламентувати партнерські та співробітницькі відносини між двома юридичними особами у різних сферах суспільного розвитку Кременчука.

Як зазначив Віктор Калашник, між міською владою та КрНУ давно встановлені партнерські відносини. Університет є підготовчою фаховою базою для різних підприємств, організацій та установ, у тому числі і для органів виконавчої влади міста, області тощо.

Віктор Калашник наголосив, що сучасне життя до всіх висуває високі вимоги. Останні мають бути обов’язково науково обґрунтованими. Без фахової допомоги наукової спільноти обійтися неможливо, оскільки вони завжди крокують у ногу з прогресом.

Тож нещодавно міська влада запропонувала КрНУ укласти відповідну Угоду про партнерство та співробітництво. Цим документом охоплюватимуться різні напрямки взаємної діяльності: передбачатиметься організація спільної роботи у напрямку стратегічного плану розвитку місцевої громади, промоції міста, розвиток у ньому підприємництва, економіки та залучення інвестицій, проведення різних видів соціальних досліджень, обміну фахівцями та студентами тощо.

Головуючий на засіданні робочої групи зазначив, що процес укладення Угоди слід завершити до кінця поточного року, щоб із початку нового бюджетного року мати можливість проводити певне фінансування різних програм.

Щодо таких, то у Кременчуці сьогодні активно працюють над створення індустріального парку «Центральний». А у найближчих планах – розробка нової програми «Кременчук – креативне місто». Варто зазначити, що над першим проектом у місті працюють другий рік поспіль, наразі фахівці управління економіки виконкому міської ради та КП «Кременчук Інвест» завершують оформлення пакета офіційних документів, після затвердження яких індустріальний парк «Центральний» буде внесено до державного реєстру. Тільки після цього під час реалізації даного прогресивного проекту можна буде розраховувати на державну підтримку.

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Січня, 2019 Субота
18 Січня, 2019 П’ятниця
більше новин