АвтоКрАЗ вимагає з міста гроші за Автозаводську поліклініку

Наразі за оренду місто не платить, а натомість утримує за кошти бюджету працівників здравпункту заводу, а для заводчан – безкоштовний медогляд. У мерії шукають компромісів.

Як повідомив віце-мер, який курирує медицину Віктор Калашник, з наступного року місто готове платити за оренду цієї поліклініки 6000 гривень на рік (це по 1 грн за метр квадратний), а також 600 тисяч гривень за енергоносії.

Варто нагадати, цього року у розрізі проведення медичних реформ у Кременчуці у Автозаводській поліклініці працює центр первинної медико-санітарної допомоги і діагностичний центр від лікарні №4.Проте медики займають для своїх потреб 2300 метрів квадратних із 6000.

«Ми розуміємо, що на вільних площах офіс не відкриєш і розуміємо, що нам ці площі теж не потрібні. Однак позбутися від них теж не можливо. Також готові платити за оренду всього приміщення, а також наступного бюджетного року плануємо закласти в бюджет 600 тис грн на оплату енергоносіїв», – зазначив пан Калашник.

За словами Віктора Калашника, ці пропозиції вже направлено директору ХК «АвтоКрАЗ» Роману Черняку. На баланс приміщення Автозаводської поліклініки місто не може взяти, бо воно під арештом.

Олена Ліпошко

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Січня, 2019 Субота
18 Січня, 2019 П’ятниця
більше новин