Олег Бабаєв: «Ідея в нас одна – зробити Кременчук кращим в Україні»

У Кременчуці молодь стажувалася у міськвиконкомі. Мер поділився своїм баченням розвитку міста, особливо акцентувавши увагу молоді на розвитку благоустрою.

Міський голова запросив усіх до свого кабінету та коротко розповів про щоденні справи, аби молодіжні лідери мали уявлення, де і як саме працює очільник міста. Також висловив сподівання, що молодь після стажування розповість про свої враження від роботи можновладців та запропонує, що можна змінити.

«Для нас дуже важливий такий проект як стажування. Ваші палаючі очі – додатковий стимул для нас. Ідея в нас одна – зробити Кременчук кращим в Україні», – зазначив мер.

«Сьогодні ми створюємо оновлене квартирне управління – там було багато безладу, навіть корупційний скандал», – розповів він молоді.

Міський голова також зазначив, що йому цікава думка молодіжних лідерів щодо роботи відділу з контролю за благоустроєм.

«У мене багато ідей щодо цього. Непогано було б створити у місті екоміліцію, рівняючись на західний досвід», – наголосив міський голова. У якості прикладу він навів роботу екоміліції у Швейцарії, де регулюють навіть висоту трави, аби убезпечити насадження від навали коників.

Також Олег Бабаєв наголосив на тому, що у благоустрої має бути порядок та дисципліна, а порушників треба карати штрафами. «Невідворотність покарання за скоєне порушення – головний принцип педагогіки», – резюмував мер.

Нагадаємо, двадцять лідерів молодіжних громадських організацій, учнівського та студентського самоврядування пройшли стажування у Кременчуцькому міськвиконкомі напередодні Дня місцевого самоврядування.

Більше фото дивіться тут

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
16 Січня, 2019 Середа
15 Січня, 2019 Вівторок
14 Січня, 2019 Понеділок
більше новин