У Кременчуці у клубах за місцем проживання проводиться робота з військово-патріотичного виховання молоді

Напередодні Дня Збройних Сил України, 4 грудня, заступник міського голови Віталій Малецький разом із начальником управління у справах сім`ї, дітей та молоді Ольгою Усановою на виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України» відвідали два клуби Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання, які утримуються за рахунок міського бюджету. У цих клубах проводиться велика робота із військово-патріотичного та спортивного виховання молоді, повідомили у прес–службі міськвиконкому.

У клубі «Вулкан» (керівник Сергій Федоровцов) діти займаються загальною фізичною підготовкою та боксом. Коли за ініціативи Сергія Федорцова, колишнього воїна-афганця, клуб тільки розпочинав свою роботу, у ньому займалися близько 30 дітей. Сьогодні, за словами керівника, «Вулкан» відвідує більше 100 хлопчаків. Наставник вчить молоде покоління не тільки азам бойового мистецтва, займається їх фізичною підготовкою, а й виховує їх на головних принципах християнської моралі, робить з них справжніх чоловіків, здатних захистити себе, своїх близьких та слабших. Про те, що клуб «Вулкан» користується популярністю серед дітей Крюківського району, свідчить той факт, що старші вихованці Сергія Федорцова приводять сюди своїх молодших братиків. Віталій Малецький та Ольга Усанова із задоволенням поспілкувалися з керівником клубу «Вулкан» Сергієм Федорцовим та дітьми, які в ньому займаються, побажали їм нових спортивних успіхів і досягнень та пообіцяли і надалі підтримувати заклад.

У Клубі юних десантників, керівником якого є колишній військовий, десантник Едуард Яцик, діти здобувають ази військового мистецтва: боротьби, самозахисту, військової ходи, складання парашута, розбирання та складання автомата, надання першої медичної допомоги та багато іншого. Незважаючи на військове спрямування клубу, атмосфера у ньому панує дружня і доброзичлива. Мабуть, тому тут із задоволенням займаються не тільки хлопці, а й дівчата. Вихованці клубу беруть участь у загальноміських заходах, різних змаганнях, влітку виїжджають на збори, проводять показові виступи на запрошення навчальних закладів міста. Едуард Яцик хвалиться тим, що деякі його вихованці виявили бажання стати військовими і сьогодні вже навчаються у військових училищах.

Заступник міського голови Віталій Малецький та начальник управління у справах сім`ї, дітей та молоді Ольга Усанова подякували керівникам клубів за їх вагому роботу із патріотичного виховання молоді. За те, що вони прививають юному поколінню кременчужан найкращі людські цінності, перш за все: любов до Вітчизни, повагу до старших, турботу про молодших та слабших, бажання займатися спортом. А головне – те, що близько 150 дітей сьогодні займаються улюбленою справою під доглядом досвідчених педагогів, а не проводять час на вулиці серед «складних» однолітків, у яких часто можна перейняти лише негативні звички.

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Січня, 2019 Субота
18 Січня, 2019 П’ятниця
17 Січня, 2019 Четвер
більше новин