У Кременчуцькій мерії знову хочуть взятися за інтернет-провайдерів

А також «Укртелеком» та інших надавачів послуг, мережі яких розташовані у під’їздах будинків.

Питання виникло під час щотижневої апаратної наради. Виявилось, що значна частина скарг від кременчужан у відділ контролю міськвиконкому стосувалась того, що не працює радіо. Зокрема скаржились мешканці Молодіжного.

Керівник відділу оперативного контролю Юрій Войтенко повідомив, що ці звернення на контролі, але є й проблема, через яку не можна задовольнити скарги мешканців.

ЖЕП «Автозаводський» не пускає фахівців «Укртелекому» на дах, аби усунути неполадки. Аргументом для цього є те, що дах відремонтований, а «укртелекомівці» можуть його пошкодити.

Це – не привід, аби мешканці сиділи без радіо. «Треба вжити всіх заходів, аби радіо працювало», – дав доручення мер Олег Бабаєв заступнику начальника міського УЖКГ Катерині Бутенко.

А потім чиновники згадали, що під час останнього об’їзду міста у під’їздах побачили купу дротів. «Це жах: телефонні дроти, інтернет-мережі», – зазначив мер.

Він запропонував на рівні місцевої влади розробити положення, щодо якого інтернет-провайдерів і інших надавачів послуг зобов’язали б навести лад із мережами.

Віце-мер Валерій Медведовський нагадав, що вже розробляється закон, який регламентуватиме розміщення інтернет- і телекомунікаційних мереж, але він ще в стадії розробки.

«Закон можна три роки чекати. Потрібно розробити свій документ, затвердивши його на сесії», – зазначив Олег Бабаєв.

У розробників положення строк один місяць – тоді вони мають винести його на розгляд сесії.

Варто нагадати, у мерії раніше розробляли положення про облаштування у під’їздах спеціальних трубостійок для Інтернет і теле мереж. Але його скасували на вимогу Антимонопольного комітету.

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
17 Січня, 2019 Четвер
16 Січня, 2019 Середа
більше новин