Гаряча неділя: у Кременчуці згоріли цех і гараж (фото)

На місці пожежі потерпілих та постраждалих не виявлено.

Як повідомили в Кременчуцькому міжрайонному відділі УДСНС, цієї неділі, 5 год 13 хв, на вул. Профспілковій виникла пожежа в нежитловій будівлі.

Споруда – одноповерхова, згідно з планом – 28х10м, стіни – залізобетонні плити, покрівля – металева, електроживлення – 380 Вт, опалення відсутнє, вентиляція – природна.

Внаслідок пожежі вогнем знищено покрівлю на площі близько 40 м2, дрова, двері, закопчені стіни будівлі на площі 40 м2. Розмір збитків від пожежі встановлюється.

Врятовано нежитлову будівлю на суму 250 000 грн. Причину пожежі встановлюють. Займання ліквідовували два відділення ДПРЧ-22 та одне відділення ДПРЧ-5.

Цього ж дня, о 18 год 51 хв, на території Крюківського району, на вул. Пальміро Тольятті, поблизу житлового будинку №6, виникла пожежа в нежитловій споруді.

Одноповерхова нежитлова споруда, 4-го ступеня вогнестійкості, розміром в плані 3х6 м, стіни – металеві профільовані листи з утеплювачем, покрівля – металева, освітлення та опалення відсутні. Як повідомляють рятувальники, власника встановлюють.

Внаслідок пожежі вогнем знищено горючий утеплювач стін повністю, сміття, яке знаходилось всередині споруди, та інше. Розмір збитків встановлють.

Врятовано гараж, що стоїть поруч. Причину пожежі встановлюють. Пожежу ліквідовувало одне відділення ДПРЧ-6.

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
18 Лютого, 2019 Понеділок
17 Лютого, 2019 Неділя
більше новин