Кременчук перший квартал житиме без капремонтів

Кошти міського бюджету першочергово будуть спрямовані на фінансування захищених статей видатків: заробітну плату, нарахування на заробітну плату, придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів, забезпечення продуктами харчування, оплату комунальних послуг та енергоносіїв, поточні трансферти населенню.

Виконкомом погоджено порядок фінансування видатків міського бюджету в 2014 році до його затвердження на 2014 рік.

До затвердження міського бюджету на 2014 рік фінансування видатків проводитиметься щомісячно в розмірах, що сумарно не перевищують 1/12 обсягу видатків, визначених рішенням міської ради від 25 грудня 2012 року «Про міський бюджет на 2013 рік».

До прийняття рішення міської ради «Про міський бюджет на 2014 рік» заборонено проведення капітальних видатків. Прожитковий мінімум, рівень його забезпечення, мінімальна заробітна плата, надання пільг, компенсацій і гарантій населенню до прийняття міського бюджету на 2014 рік застосовуватимуться у розмірах та на умовах, що діяли у грудні 2013 року.

Відшкодування витрат, пов’язаних з наданням пільг за рахунок коштів міського бюджету, надання фінансової підтримки (крім фінансової підтримки комунальних підприємств) та фінансування місцевих програм (крім розгляду заяв, пов’язаних з наданням матеріальної допомоги громадянам) буде призупинено до прийняття рішення міської ради «Про міський бюджет на 2014 рік».

Головні розпорядники бюджетних коштів повинні забезпечити складання в установленому порядку тимчасових кошторисів бюджетних установ на І квартал 2014 рок та першочергово спрямовувати кошти на фінансування захищених статей видатків: заробітну плату, нарахування на заробітну плату, придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів, забезпечення продуктами харчування, оплату комунальних послуг та енергоносіїв, поточні трансферти населенню.

Вищезазначене рішення виконкому буде затверджено на грудневій сесії міської ради.

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Січня, 2019 Понеділок
20 Січня, 2019 Неділя
19 Січня, 2019 Субота
більше новин