Поваленого Леніна вже продають на вагу в Інтернеті по 50 грн за кілограм

З ціною за голову “вождя революції” продавець ще не визначився.

Поваленого 8 грудня в столиці Леніна вже частинами виставили на продаж на сайті приватних оголошень Slando. Пам’ятник продають частинами і на вагу. Бажаючим пропонують купити певні елементи за фіксованою ціною або ж на вагу, по 50 гривень за кілограм. А от із ціною за голову “вождя революції” продавець ще не визначився і просить покупців пропонувати свої ціни, повідомляє ТСН.

“Продам шматочок останнього київського Леніна. Вартість частинок Леніна залежить від частини тіла та ваги. Долоня (вага 13 кг) коштує 1000 гривень, шматочок руки (17 кг) – 750 гривень. Шматки ніг і тулуба продаємо на вагу – 50 гривень за кіло. Голова – безцінна. За неї пропонуйте свою ціну”, – йдеться в оголошенні. Раніше повідомлялося, що повалений та безголовий пам’ятник Леніну розібрали на сувеніри. У міліції Києва стверджують, що поки нікого не затримували за знесення пам’ятника.

Слідом за столицею і в Одеській області розбили пам’ятник Леніну.

У міському відділі міліції Кременчука зазначають: наразі пам’ятник вождю світового пролетаріату, що на площі Перемоги, посилено охороняється.

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
18 Січня, 2019 П’ятниця
17 Січня, 2019 Четвер
16 Січня, 2019 Середа
більше новин