Кременчужани були у числі тих, хто минулої ночі охороняв Євромайдан

Сьогодні кременчужани продовжують відправлятися на підмогу до Києва. Через Комітет опору диктатурі до Києва поїхали з півсотні людей.

Із Києва повертаються ті, хто цієї ночі стояв у лінії охорони Євромайдану. Так, кременчужанин Ігор Чадюк розповів, що з десяток кременчужан було в числі тих 200, хто минулої ночі тримав оборону від спецназівців. Їх було вдвічі більше.

«Спецназ готовий нас убивати. Якщо не буде камер, то це і станеться. Цієї ночі ми утримували штурм близько трьох годин. Зі мною пліч-о-пліч стояв кременчуцький спортсмен Мовчанов, а за ним Юрій Луценко. На нас сильно давили, а потім застосували сльозогінний газ. Я втратив свідомість. Не знаю, як опинився біля «швидкої». Там запитали моє ім’я і звідки я, але я відмовився називати. Тоді дали таблетку валідолу і порадили просто постояти під машиною – більше допомоги не надавали. А «швидких» зігнали купу, аби вивозити масово мітингувальників», – розповів Ігор Чадюк..

А ще він додав, «що в житті не відчував подібного стресу і страху. Хоч мені 33 роки і я бачив усе. Я приїхав, щоб розповісти все це людям. Якщо зрозуміють – нехай їдуть. Якщо ні – нас закатають».

Координатори Кременчуцького комітету опору диктатурі, зважаючи на ситуацію в столиці, яка ускладнюється, закликають кременчужанам надавати пікетувальникам допомогу, яку кременчуцький комітет кожного дня разом із новими протестувальниками відправляє до Києва.

Тим, хто хоче поїхати на підтримку мітингувалинків, варто звертатися до представників штабу 0666008307, або 0969800259.

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
18 Січня, 2019 П’ятниця
17 Січня, 2019 Четвер
більше новин