Сьогодні у Кременчуці відкрився мобільний пункт обігріву

В районі залізничного вокзалу, біля гіпермаркету «Амстор», відкрився мобільний пункт обігріву, повідомили у прес-службі міськвиконкому.

За інформацією начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Валентина Шафороста, МНС–ники встановили утеплений намет розміром 4,8 м на 4,8 м. У наметі є «буржуйка», яку топлять дровами, привезеними працівниками КП «Благоустрій Кременчука». Для того, щоб люди могли зігрітися і перепочити, встановлені столи і стільці.

Віце–мер Віктор Калашник, який узяв участь у відкритті намету, зазначив, що відвідувачі зможуть тут відпочити і перекусити, але цього року за порядком у наметі слідкуватимуть працівники міліції. Відвідувачам пропонуватимуть бутерброди та чай.

Начальник управління з питань НС та ЦЗН Валентин Шафорост повідомив, що резервний пункт обігріву буде відкритий у приміщенні залізничного вокзалу. Його планують використовувати, якщо у мобільному пункті буде мало місця або буде дуже холодно.

Начальник вокзалу станції «Кременчук» Олена Ольшанська зазначила, що для облаштування резервного пункту обігріву виділена ціла кімната. Ключі від неї будуть знаходитися у працівників вокзалу, її відкриватимуть після команди оперативних служб у будь-який час доби.

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
18 Січня, 2019 П’ятниця
17 Січня, 2019 Четвер
більше новин