У Кременчуці одне підприємство заборгувало працівникам 211,6 тис. грн

Відбулося засідання міської тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, повідомили у прес-службі міськвиконкому.

10 грудня з метою реалізації у регіонах завдання Президента України щодо стимулювання підвищення зайнятості населення, створення нових робочих місць, завдань і перспектив на 2014 рік у виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради під головуванням заступника міського голови Віктора Калашника відбулося засідання міської тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати ( грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат м. Кременчука. У роботі комісії взяли участь представники управління Пенсійного фонду України в м. Кременчуці, департаменту праці та соціального захисту населення, міського комітету профспілки працівників державних установ, Автозаводської та Крюківської районних рад, Кременчуцької ОДПІ та інші.

Розглядали питання щодо заборгованості із виплати заробітної плати ТОВ «Вік Трейд». Станом на 1.12.2013 р. за оперативними даними вона складає 211,6 тис. грн.. Головний бухгалтер підприємства доповіла, що ТОВ «Вік Трейд» на даний час не працює, чисельність працівників складає 4 чоловіка. Заступник міського голови Віктор Калашник звернув увагу представника підприємства на незадовільний стан розрахунків із пенсійним фондом, бюджетом та працівниками із виплати заробітної плати, а також на недостатню роботу щодо скорочення боргів до бюджетів усіх рівнів.

Керівника ТОВ «Вік Трейд» зобов’язали погасити заборгованість із виплати заробітної плати до 1 січня 2014 року відповідно до графіка

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Січня, 2019 Субота
18 Січня, 2019 П’ятниця
17 Січня, 2019 Четвер
більше новин