Кременчуцьким ОСББ пригрозили штрафом у 1000 грн за неприбраний сніг

Про це головам об’єднань співвласників багатоквартирних будинків нагадали вчора на нараді у мерії.

Головний комунальник Кременчука Сергій Ярош поставив перед головами ОСББ вимогу, що під час сильних снігопадів та ожеледі на територіях об’єднань мають бути обов’язково розчищені та посипані входи до під’їздів, контейнерних майданчиків, зупинок громадського транспорту, якщо будинок знаходиться поруч та посипані доріжки. Сніг потрібно відкидати на зелені зони. Якщо є можливість, краще посипати доріжки сіллю, це більш ефективно та й навесні менше доведеться прибирати пісок.

Представник управління контролю за станом благоустрою Яна Келембет звернула увагу присутніх на необхідність дотримання затверджених міською радою правил благоустрою. Територія та тридцятиметрова зона, закріплена за будинком, має бути прибрана і утримуватися у належному стані. До порушників цих правил може бути накладено адміністративне стягнення у розмірі від 800 до 1000 грн.

Нагадали головам ОСББ і про те, що вони мають укладати угоди на утримання будинку та прибудинкової території з юридичними особами, якщо, наприклад, на першому поверсі розташований магазин або інша установа. Сергій Ярош зазначив, що вони також користуються мережами будинку об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, як і інші мешканці, і повинні розраховуватись з ОСББ відповідно до затверджених по будинку тарифів та тієї площі, яку займають, повідомили в прес-службі міськвиконкому.

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Січня, 2019 Субота
18 Січня, 2019 П’ятниця
17 Січня, 2019 Четвер
більше новин