Сьогодні Євромайдан зустрів ранок під запальні пісні Руслани

Перша ніч після спроби чергового розгону Євромайдану та руйнування барикад бійцями “Беркута” минула спокійно. Люди зігрівалися під “Дикі танці” співачки Руслани на Євромайдані. Очікується, що о 19:00 на Євромайдан прийде і співак Святослав Вакарчук.

На вулиці Лютеранській усе спокійно, там стоять близько 20 бійців на варті. Від чаю, котрий їм запропонували євромайданівці, вони відмовились. Біля Адміністрації Президента активісти фотографуються з бійцями “Беркута”.

Близько 5:30 охорона вивела п’яних із натовпу на Євромайдані.

Зауважимо, що в Будинок профспілок на Майдані потрібні волонтери на кухню. Активісти розшукують хлопців, котрі допоможуть носити каструлі з гарячим сніданком. На Майдані люди допомагають один одному: ховаються разом під парасольками, морально підтримують, розповідають анекдоти тощо, повідомляє ТСН.

Як повідомили в УМВС України, у ніч з 11 на 12 грудня грубих порушень громадського порядку зафіксовано не було. Ситуація у Києві та країні в цілому також залишається спокійною.

Як розповіли в оперативному штабі МВС України, найбільше скупчення людей на майдані Незалежності – там волевиявлення висловлюють майже 5 тисяч осіб.

Понад двісті чоловік, за інформацією правоохоронців, перебувають і в Маріїнському парку неподалік Верховної Ради України.
У МВС у черговий раз закликають мітингувальників бути пильними і в жодному разі не піддаватися на провокації.

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Січня, 2019 Субота
18 Січня, 2019 П’ятниця
більше новин