У Кременчуці безхатченків рятуватимуть 4 соціальні патрулі

Вони цілодобово проводитимуть рейди – обстеження території Кременчука, – аби знаходити людей без певного місця проживання, які потребують допомоги. Про це повідомила прес-служба міськвиконкому.

За словами керівника управління з питань НС та ЦЗН Валентина Шафороста, із МНС-ників, міліціянтів і соціальних працівників цьогоріч буде сформовано 4 бригади.

Вони цілодобово проводитимуть рейди – обстеження території Кременчука, – аби знаходити людей без певного місця проживання, які потребують допомоги.

Доставлятимуть останніх або у пункти обігріву, або, якщо буде така необхідність, до лікувально-профілактичних закладів.

Нагадаємо, у Кременчуці соціальні патрулі створюють декілька років поспіль. Зокрема, минулої зими такими бригадами на вулицях міста було виявлено 110 громадян, які потребували допомоги, з них 27 для подальшого лікування були направлені до стаціонарів міських лікарень.

МНС-ники також звертаються до кременчужан: «Якщо вам зустрінеться людина, яка потерпає від морозу, не будьте до неї байдужою. Не полінуйтеся та направте громадянина без постійного місця проживання до найближчого пункту обігріву. Також залиште відповідну інформацію про нього, зателефонувавши за номерами телефонів: «101» (служба порятунку) або «1563» (відділ контролю за оперативною обстановкою в місті)».

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
16 Січня, 2019 Середа
15 Січня, 2019 Вівторок
14 Січня, 2019 Понеділок
більше новин