У Кременчуці безхатченків рятуватимуть 4 соціальні патрулі

Вони цілодобово проводитимуть рейди – обстеження території Кременчука, – аби знаходити людей без певного місця проживання, які потребують допомоги. Про це повідомила прес-служба міськвиконкому.

За словами керівника управління з питань НС та ЦЗН Валентина Шафороста, із МНС-ників, міліціянтів і соціальних працівників цьогоріч буде сформовано 4 бригади.

Вони цілодобово проводитимуть рейди – обстеження території Кременчука, – аби знаходити людей без певного місця проживання, які потребують допомоги.

Доставлятимуть останніх або у пункти обігріву, або, якщо буде така необхідність, до лікувально-профілактичних закладів.

Нагадаємо, у Кременчуці соціальні патрулі створюють декілька років поспіль. Зокрема, минулої зими такими бригадами на вулицях міста було виявлено 110 громадян, які потребували допомоги, з них 27 для подальшого лікування були направлені до стаціонарів міських лікарень.

МНС-ники також звертаються до кременчужан: «Якщо вам зустрінеться людина, яка потерпає від морозу, не будьте до неї байдужою. Не полінуйтеся та направте громадянина без постійного місця проживання до найближчого пункту обігріву. Також залиште відповідну інформацію про нього, зателефонувавши за номерами телефонів: «101» (служба порятунку) або «1563» (відділ контролю за оперативною обстановкою в місті)».

Карта депутатів
Банер
Банер
Громадський бюджет
20 Лютого, 2018 Вівторок
19 Лютого, 2018 Понеділок
більше новин