У Кременчуці виявили 5 офіційно неоформлених працівників

Робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення у 4 суб’єктів господарювання виявлено 5 офіційно неоформлених працівників, повідомили у прес-службі міськвиконкому.

У Кременчуці постійно проводиться робота щодо виведення заробітної плату з тіньового сектору економіки та забезпечення легалізації роботи найманих працівників. Робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення систематично здійснюються спільні рейди – обстеження суб’єктів господарської діяльності фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб з метою легалізації «тіньової» зайнятості та «тіньової» заробітної плати в місті.

Під час чергового рейду, який проводився 11 грудня 2013 року з метою реалізації у регіонах завдання Президента України щодо стимулювання підвищення зайнятості населення, створення нових робочих місць, завдань і перспектив на 2014 рік у виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради, перевірено 14 суб’єктів господарської діяльності, у 4 з них виявлено 5 працівників, що здійснювали трудову діяльність без оформлення трудових відносин з роботодавцем. Як приклад відповідального і законослухняного бізнесу, члени робочої групи відзначили магазин іграшок «Пітер Пен», що на вулиці Леніна, де всі працівники були оформлені відповідно до вимог чинного законодавства з належним оформленням всіх документів. На думку заступника міського голови Віктора Калашника, такі рейди допомагають не просто виявити працівників, які отримують зарплату в «конвертах», а й працевлаштувати кременчужан відповідно до вимог діючого законодавства.

Кожному з суб’єктів господарської діяльності було рекомендовано у 7-ми денний термін оформити через Кременчуцький міськрайонний центр зайнятості відповідні трудові угоди з кожним із працівників та попереджено, що у іншому випадку до них буде вжито заходів впливу відповідно до вимог чинного законодавства.

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Січня, 2019 Субота
18 Січня, 2019 П’ятниця
більше новин