У Кременчуці Театр танцю Шумкової представив 20-й театральний сезон

За двадцять років у цього колективу вже змінилось 8 складів. Десять років тому вони ризикнули і всупереч усім пророцтвам скептиків поставили балет «Спляча красуня». З ним дали 22 спектаклі у різних містах України. Тож все, що напрацювали, показали на великому ювілейному концерті.

12 грудня у Кременчуці пройшов під знаком балету. Великий двогодинний концерт у Палаці культури «Кредмаш» представив єдиний у Кременчуці балетний колектив – Театр танцю Світлани Шумкової.

Аншлаг і море квітів у залі. А на сцені – дівчатка, які лише роблять перші кроки на пуантах, вихованці молодшої групи і основного складу Театру танцю. І балет, балет, балет…

Малеча танцює танці кухарят і запальних секундочок. У виконанні молодшої групи і основного складу речі по-серйозніше. «Кармен-сюїта» Щедріна, «Танок маркіз» Чайковського, «Рожевий вальс» Чайковського і номер, без якого не проходить жоден класичний концерт, – «Лебідь» Сен-Сана. І, звісно, танок, який багато років є візитною карткою Театру танцю Світлани Шумкової – «Урочистий вальс» Штрауса.

На сцені поруч зі своїми вихованками – педагоги-репетитори Юлія Єгорова і Анастасія Збрицька. До речі, Юлія відразу після кременчуцького концерту виїжджає у складі національної трупи балету до Китаю на гастролі. А в Кременчуці її варіація балету «Есмеральда» була неперевершена.

Захоплення викликали і балетні постановки гостей – провідних солістів Львівського національного академічного театру опери і балету імені Соломії Крушельницької – Миколи Санжарівського і Олени Мицько. Па-де-де з балета «Корсар», гопак із балету «Тарас Бульба». Ці артисти показали вихованцям Театру танцю, до чого варто прагнути.

А потім були привітання, адже 20 років на сцені не так і мало. Грамоти, солодкі подарунки, цукерки і багато-багато квітів. А на сцені весь склад колективу і незмінний керівник Театру танцю, балетмейстера Світлани Шумкової.

Повний фоторепортаж Дмитра Бабця дивіться ТУТ

Олена Ліпошко, фото Дмитра Бабця
Карта депутатів
Банер
Банер
Громадський бюджет
22 Лютого, 2018 Четвер
21 Лютого, 2018 Середа
більше новин