У Кременчуці Театр танцю Шумкової представив 20-й театральний сезон

За двадцять років у цього колективу вже змінилось 8 складів. Десять років тому вони ризикнули і всупереч усім пророцтвам скептиків поставили балет «Спляча красуня». З ним дали 22 спектаклі у різних містах України. Тож все, що напрацювали, показали на великому ювілейному концерті.

12 грудня у Кременчуці пройшов під знаком балету. Великий двогодинний концерт у Палаці культури «Кредмаш» представив єдиний у Кременчуці балетний колектив – Театр танцю Світлани Шумкової.

Аншлаг і море квітів у залі. А на сцені – дівчатка, які лише роблять перші кроки на пуантах, вихованці молодшої групи і основного складу Театру танцю. І балет, балет, балет…

Малеча танцює танці кухарят і запальних секундочок. У виконанні молодшої групи і основного складу речі по-серйозніше. «Кармен-сюїта» Щедріна, «Танок маркіз» Чайковського, «Рожевий вальс» Чайковського і номер, без якого не проходить жоден класичний концерт, – «Лебідь» Сен-Сана. І, звісно, танок, який багато років є візитною карткою Театру танцю Світлани Шумкової – «Урочистий вальс» Штрауса.

На сцені поруч зі своїми вихованками – педагоги-репетитори Юлія Єгорова і Анастасія Збрицька. До речі, Юлія відразу після кременчуцького концерту виїжджає у складі національної трупи балету до Китаю на гастролі. А в Кременчуці її варіація балету «Есмеральда» була неперевершена.

Захоплення викликали і балетні постановки гостей – провідних солістів Львівського національного академічного театру опери і балету імені Соломії Крушельницької – Миколи Санжарівського і Олени Мицько. Па-де-де з балета «Корсар», гопак із балету «Тарас Бульба». Ці артисти показали вихованцям Театру танцю, до чого варто прагнути.

А потім були привітання, адже 20 років на сцені не так і мало. Грамоти, солодкі подарунки, цукерки і багато-багато квітів. А на сцені весь склад колективу і незмінний керівник Театру танцю, балетмейстера Світлани Шумкової.

Повний фоторепортаж Дмитра Бабця дивіться ТУТ

Олена Ліпошко, фото Дмитра Бабця
Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Квітня, 2019 П’ятниця
18 Квітня, 2019 Четвер
більше новин