Міліція очікує силового протистояння між Майданом та “Антимайданом”

Для відгородження Європейської площі, де планується сьогоднішня акція на підтримку курсу Президента, задіяні бійці внутрішніх військ із різних регіонів України, а Хрещатик перегородили сімома автобусами МВС та вантажівками через те, що щохвилини можна очікувати провокацій та силового протистояння.

Про це повідомили в УНН з посиланням на ГУ МВС Києва. Як зазначили правоохоронці, основу “заслону” складають бійці ВВ молодшого офіцерського складу та сержантського складу.

“Були відібрані досвідчені правоохоронці з витривалою психікою, котрі вміють не піддаватись на провокації та стримувати власні емоції. Це дуже важливо. Адже щохвилини може виникнути силове протистояння між прихильниками політичних течій чи провокації. До речі, всі ці правоохоронці, котрі наразі патрулюють Європейську площу, прибули з різних регіонів”, — зазначили у ГУ МВС Києва.

Там також додали, що кількість правоохоронців, котрі забезпечують охорону громадського порядку, постійно змінюється, адже кількість мітингувальників з обох сторін постійно зростає.

“На 9 годину ранку на Європейській площі було близько 200 правоохоронців. З часом їх кількість може змінитись”, — додали у МВС.

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
18 Березня, 2019 Понеділок
17 Березня, 2019 Неділя
більше новин