Гроші перерозподілять: будуть нові вишки і «пиріжки», але будинки без утеплення

На останній сесії міської ради, яку заплановано на 24 гудня планують перерозподілити бюджетні гроші.

Зокрема у одного розпорядника коштів – міське управління житлово-комунального господарства планують перерозподілити 2,7 мільйонів гривень.

Відповідний проект рішення розглянули депутати земельної комісії на засідванні, яке пройшло сьогодні у мерії.

Головного комуніста Кременчука Шапрана зацікавило, чому стало потрібно перезподіляти кошти. Чи утеплення будинків не нагальна проблема. Бо саме на ці цілі було передбачено кошти. Тепер же їх пропонують виділити КП «Міськсвітло» на закупівлю спецтехніки.

Як пояснила головний фінансист міста, віце-мер Тетяна Неїленко, перерозподіл коштів проводять через проблеми фінансування, а саме не проходження коштів.

«В аванс проводити роботи виконавці не погоджуються. А кошти на проведення робіт з утеплення не проводить держказначейство», – зазначає пані Неїленко.

За її словами, спецтехніку для КП «Міськсвітла» поставники погоджуються віддати в борг, чекаючи, поки держказначейство пропустить гроші.

Йдеться про 5 автовишок і 5 автомобілів для виїзду на аварії . Це так звані автомобілі-«пиріжки». Це вже пояснював головний комунальник міста Сергій Ярош. За його словами, техніку для Місьсвітла потрібно закупити, бо наразі 90 % автопарку цього підприємства вичерпало ресурс і на ліквідовувати аварії на електромережах виїжджають на аварійних автомобілях.

На запитання депутатів, а як же буде з утепленням будинків, Тетяна Неїленко, що їх внесуть в плани фінансування на наступний рік. Проте не обіцяла, що в першочерговому порядку.

Олена Ліпошко

Карта депутатів
Банер
Банер
Громадський бюджет
21 Лютого, 2018 Середа
20 Лютого, 2018 Вівторок
більше новин