У Кременчуці хочуть прийняти програму розвитку парку «Кагамлицького»

Питання затвердження програми розвитку Регіонального ландшафтного парку «Кагамлицький» винесено на сесію міськради, яка запланована на 24 грудня. Проте на першому ж засіданні депутатської комісії – земельної комісії – це питання запропоновано зняти з повістки денної на доопрацювання.

Депутатам запропонували затвердити комплексну програму розвитку на 2013-2017 роки. Згідно з програмою, передбачається, що протягом 5 років із екологічного фонду міського бюджету виділити 31 мільйонів гривень.

Як розповів новопризначений директор «Кагамлицького» Геннадій Панов, планується набрати штат працівників. З них три наукових співробітників, 10 сторожів, рибінспекторів. Наразі ж у штаті три працівника – директор, його заступник і бухгалтер.

Щодо зонування – то Регіонального ландшафтного парку «Кагамлицький», то його хочуть поділити на три зони. Напівзаповідна зона , заповідна і господарська зона. Передбачається, що у заповідну зону, окрім наукових співробітників, ніхто не зможе заходити. (Заповідна зона розташується на березі Сухого Кагамлика, що на окраїні Молодіжного).

Депутатів зокрема ж зацікавило, як штат сторожів у 10 чоловік патрулюватимуть парк площею 28 гектарів, та фінансовий бік програми. Тож депутати земельної комісії відправили це питання на детальне доопрацювання.

Проте затверджувати чи не затверджувати Комплексну програми розвитку Регіонального ландшафтного парку «Кагамлицький» мають вирішити вже на сесії міськради.

Варто нагадати, що у лютому цього року рішення про створення у Кременчуці Регіонального ландшафтного парку прийняли на сесії Полтавської облради. Згідно з рішенням, у ландшафтний парк ввійшов і парк «Воїнів-інтернаціоналістів», що знаходиться на березі Сухого Кагамлика.

Олена Ліпошко

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
18 Січня, 2019 П’ятниця
17 Січня, 2019 Четвер
більше новин