У Кременчуці півдитсадка на Молодіжному без опалення

Холодно в коридорах, ігрових кімнатах, музичному залі. Дітей перевели у кімнати, що опалюються. Аварія трапилась ще 8 грудня, але наслідки і досі усувають.

До «Вісника» звернулися батьки малечі ДНЗ №50, що на Молодіжному, обурені тим, що вже другий тиждень у дитсадку не можуть відремонтувати систему опалення.

«У приміщеннях, де знаходяться діти, не холодно, бо там опалення відновили за день-два. Але не опалюються коридори, підсобні приміщення. Про музичну залу взагалі не йдеться, бо там страшна холоднеча. А попереду новорічні ранки. Дітям до них готуватися треба. Та й узагалі, як може нормально працювати дитсадок, який опалюється наполовину?» – розповіла «Віснику» група батьків сьогодні зранку.

«Вісник» почав з’ясовувати, чому некомфортно малечі і працівникам дитсадка. Із завідуючою дитсадка не вдалось зв’язатися, бо жоден її телефон не відповідав.

І у службі оперативного контролю міськвиконкому, і в міському управлінні освіти, куди ми звернулись, про цю ситуацію почули вперше від «Вісника».

У відділі оперативного контролю пообіцяли взяти її на контроль. А заступник начальника міського управління освіти Світлана Михайленко пообіцяла розібратися в ситуації.

Пізніше підтвердила, що в ДНЗ №50 сталася аварія на системі опалення. Провало трубу у кухні.

«Порив складний. Ремонтники працюють над усуненням аварії і вже майже завершили роботи. Наразі в систему подають воду. Але потрібен час, аби система опалення почала працювати в нормальному режимі», – зазначила пані Михайленко

Вона запевнила, що найближчим часом ситуація з опаленням нормалізується. І новорічні ранки для дітей проводитимуть у теплій музичній залі.

«Вісник» обіцяє теж тримати ситуацію на контролі.

Олена Ліпошко
Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
18 Січня, 2019 П’ятниця
17 Січня, 2019 Четвер
більше новин