ПАТ «Полтаваобленерго» просить кременчужан пильнувати крадіїв електроустаткування компанії

Відповідне звернення підприємство розповсюдило через ЗМІ.

У зверненні йдеться:

«ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» звертається до мешканців Кременчука з проханням сприяти у боротьбі з розкраданням електроустаткування компанії.

У прагненні легкої наживи нечисті на руку громадяни збагачуються за рахунок добробуту і комфорту інших. Адже їхні дії призводять до масштабних відключень електроенергії і, як наслідок, зупинки виробництва на великих промислових підприємствах. Подібні крадіжки можуть становити загрозу людському життю.

Якщо ви виявили підозрілі дії поблизу електроустановок, особливо в нічну пору
й у віддалених від населених пунктів місцях, негайно повідомте про це працівникам Кременчуцької філії ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» тел. 2-21-60 або телефонуйте за номером «телефону довіри» (0532) 516-135. Конфіденційність гарантуємо.

Пам’ятайте, у Кримінальному кодексі України передбачено покарання за умисне пошкодження об’єктів електроенергетики у вигляді позбавлення волі: до трьох років за умисне пошкодження або руйнування об’єктів електроенергетики, якщо ці дії призвели або могли призвести до порушення нормальної роботи цих об’єктів; до десяти років, якщо злочин скоєно повторно або групою осіб; від восьми до п’ятнадцяти років, якщо злочин спричинив загибель людей або заподіяв інші тяжкі наслідки.

Своєчасним повідомленням про підозрілі дії поблизу електроустановок Ви допоможете запобігти нещасним випадкам та сприятимете забезпеченню безперебійного постачання електроенергії споживачам.

Адміністрація Кременчуцької філії ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО»

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
16 Січня, 2019 Середа
15 Січня, 2019 Вівторок
14 Січня, 2019 Понеділок
більше новин