Рішення виконкому

КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА РАДА ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

№679 06.12.2013

Про раціональне ведення водного господарства міста

З метою підвищення якості комунальних послуг, що надаються населенню, та раціонального розподілу, використання, а також зниження непродуктивних витрат питної води, відповідно до Водного Кодексу України, введеного в дію постановою Верховної Ради від 06 червня 1995 року №214/95-ВР, Закону України “Про питну воду та питне водопостачання”, Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, постанови Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 року №1107 “Про затвердження Порядку розроблення та затвердження нормативів питного водопостачання”, Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України, затверджених наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 27 червня 2008 року №190, Правил приймання стічних вод підприємств у комунальні та відомчі системи каналізації населених пунктів України та Інструкції про встановлення та стягнення плати за скид промислових та інших стічних вод у системи каналізації населених пунктів, затверджених наказом Держбуду України від 19 лютого 2002 року №37, Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року №630, керуючись ст. 27 та 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Кременчуцької міської ради Полтавської області вирішив:

1. Зобов’язати комунальне підприємство “Кременчукводоканал” Кременчуцької міської ради (Солодяшкін В.І.) у першу чергу забезпечувати постачання питної води населенню, комунально-побутовим підприємствам та відведення господарчо-побутових стоків від цієї групи споживачів.

2. Продовжити дію Норм витрат питної води на господарсько-побутові потреби по місту Кременчуку, затверджених рішенням виконавчого комітету Кременчуцької міської ради від 20.12.2004р. № 1148 „Про раціональне ведення водного господарства міста”, до розроблення та затвердження нових нормативів питного водопостачання відповідно до Методики визначення нормативів питного водопостачання населення, затвердженої наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 27.09.2005р. №148.

3. Встановити та затвердити перелік підприємств, яким встановлено ліміт витрат питної води з комунального водопроводу та водовідведення на 2014 рік (додаток).

4. Зобов’язати керівників підприємств, організацій та установ міста суворо дотримуватись встановлених лімітів споживання питної води та водовідведення. Попередити їх про персональну відповідальність за перевитрати питної води та скид стоків понад встановлені ліміти. Розрахунок лімітів виконується на підставі паспортів водного господарства, індивідуальних норм водоспоживання та водовідведення на одиницю продукції чи послуг, а для підприємств, організацій та установ, діяльністю яких не являється випуск продукції чи надання послуг, на підставі норм витрат питної води на господарчо-побутові потреби по місту Кременчуку. Скид стоків понад встановлений ліміт сплачується в п’ятикратному розмірі встановленого для відповідної категорії споживачів тарифу.

5. Підприємствам усіх форм власності, організаціям та установам міста, які не надали паспорти водного господарства, індивідуальні норми водоспоживання та водовідведення на одиницю продукції чи послуг або заявки з розрахунками об’ємів водокористування та водовідведення на 2014 рік, встановити та затвердити ліміт витрат питної води з комунального водопроводу та ліміт водовідведення на 2014 рік на рівні лімітів 2013 року.

6. Дозволити комунальному підприємству “Кременчукводоканал” Кременчуцької міської ради у разі необхідності проводити перерозподіл лімітів споживання питної води та водовідведення між вторинними водокористувачами та категоріями споживачів в межах дозволу на спецводокористування для комунального підприємства “Кременчукводоканал” Кременчуцької міської ради.

7. Приймання стоків від підприємств, організацій та установ (незалежно від форм власності та відомчої належності) проводити згідно з Правилами прийому стічних вод в систему міської каналізації від підприємств м. Кременчука, затверджених рішенням виконавчого комітету Кременчуцької міської ради від 22.12.2003р. №1197 „Про затвердження „Правил прийому стічних вод в систему міської каналізації від підприємств м. Кременчука”.

8. З метою визначення обсягів стічних вод, що утворюються внаслідок випадання атмосферних опадів та сніготанення і неорганізовано потрапляють в комунальну систему каналізації м. Кременчука, управлінню житлово-комунального господарства вирішити питання інвентаризації доріг з твердим покриттям у місті.

9. Суб’єктам підприємницької діяльності (юридичним та фізичним особам), які займають площу в житлових будинках, квартирах, підвальних приміщеннях, а також прибудови до них під магазини, бари, кав’ярні, ресторани, перукарні, офіси, аптеки, склади та інші потреби підприємницької діяльності, в місячний термін з моменту початку такої діяльності, укласти договір з комунальним підприємством “Кременчукводоканал” Кременчуцької міської ради на послуги водопостачання та водовідведення та зняти з реєстрації усіх осіб, зареєстрованих на даній площі.

10. Дозволити мешканцям приватного сектору поливати зелені насадження, сади та городи з 21-00 години до 6-00 години. Встановити поливний сезон для мешканців приватного сектору з 15 квітня 2014 року по 15 жовтня 2014 року. Мешканцям приватного сектору, які не мають водолічильників, нарахування за полив проводити за 90 діб з розрахунку 6 літрів на добу на 1 квадратний метр площі зелених насаджень, садів та городів.

11. Підприємствам, організаціям та установам проводити полив зелених насаджень із спеціальних кранів та поливальних водопроводів з 23-00 години до 5-00 години. Початок поливного сезону 15 квітня 2014 року, кінець 15 жовтня 2014 року. Кількість води, витраченої на поливання, визначається за встановленими на поливальних водопроводах приладами обліку, а в разі їх відсутності – за нормами.

12. З метою зменшення енергоспоживання та економії бюджетних коштів, установам та закладам, що фінансуються з бюджетів усіх рівнів, щорічно у І кварталі надавати до комунального підприємства “Кременчукводоканал” Кременчуцької міської ради ліміт виділених коштів на оплату за послуги водопостачання та водовідведення.

13. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Медведовського В.В.

Міський голова О.М.БАБАЄВ
З Додатком до рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради від 06.12.2013р. №679 можна ознайомитися на сайті комунального підприємства “Кременчукводоканал” Кременчуцької міської ради www.kpkvk.org.ua .
За довідками звертатися до КП “Кременчукводоканал”: пров. Героїв Бреста, 35А, кабінет 106, тел. 77-97-18.

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Квітня, 2019 Неділя
20 Квітня, 2019 Субота
більше новин