Центр Кременчука може затопити через непрочищені канали

Центр Кременчука може затопити через непрочищені канали

На прочищення кременчуцьких каналів ніяк не знайдуть 150 тисяч гривень.Протягом декількох років керівництво управління водних ресурсів зверталося до відповідних держструктур за фінансовою допомогою. Але поки що дане питання залишається невирішеним

Сьогодні на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обговорили план заходів з підготовки до пропуску льодоходу, паводку та повені, повідомила перс-служба міськвиконкому.

Начальник Кременчуцької експлуатаційної дільниці Дніпродзержинського регіонального управління водних ресурсів Василь Зеленин доповів, що в рамках існуючих повноважень працівники підприємства виконують увесь обсяг робіт для пропуску талих і паводкових вод. Всі чотири насоси, що знаходяться на балансі Дніпродзержинського регіонального управління, технічно справні та працюють на повну потужність.

Разом із тим Василь Зеленін звернув увагу членів комісії на необхідність розчищення дренажного каналу, що відноситься до зони обслуговування 4-ого насосу, зокрема, окремих його трьох ділянок. За його словами, на ці цілі необхідно близько 150 тисяч гривень. Оскільки чистити цей канал є зобов’язанням держави, тому протягом декількох років керівництво управління водних ресурсів зверталося до відповідних держструктур за фінансовою допомогою. Але поки що дане питання залишається невирішеним.

Василь Зеленін попросив членів комісії підтримати його прохання щодо підготовки клопотання про виділення необхідної суми коштів для розчистки окремих ділянок дренажного каналу 4-ого насосу (р-н Свято-Троїцької церкви).

Як говорить фахівець, розчистку окремих ділянок даного об’єкту необхідно проводити обов’язково, адже цей дренажний канал приймає талі та дощові води з центральної частини міста.

Нагадаємо, ще на початку цього року “Вісник” піднімав проблему нерозчищених каналів. Але за 10 місяців ситуація не змінилась.

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
16 Січня, 2019 Середа
15 Січня, 2019 Вівторок
14 Січня, 2019 Понеділок
більше новин