«Палац треба зберегти», – президент ПАТ «Кредмаш» Микола Данилейко

Вже з нового року колективи цього палацу культури платитимуть умовну оренду за користування приміщеннями палацу культури «Кредмаш». Виняток для хору ветеранів Великої вітчизняної війни і колективу «Берегиня».

«Однозначно ми будемо шукати вихід із цієї складної ситуації. Але наша позиція така – ми маємо зберегти цей палац культури. Зберегти колективи, які там є», – зазначив Микола Данилейко.

За його словами, вже з нового року творчі колективи палацу культури «Кредмаш» платитимуть умовну оренду за користування приміщеннями. Виняток для хору Ветеранів великої вітчизняної війни і колективу «Берегиня».

«Умовна оренда передбачає, мінімальну плату. Звісно витрати на утримання палацу культури не будуть перекриватися за рахунок цієї оренди», – зазначив Микола Данилейко.

Ще пан Данилейко зазначив, що 17 працівникам палацу культури, які отримували зарплату за рахунок підприємства, запропоновано стати приватними підприємцями і самим заробляти собі на зарплату.

Не відкидає Микола Данилейко того, що були перемови із міською владою, щодо того, аби на оплату праці цих 17 працівників палацу були передбачені гроші з міського бюджету. Але це питання залишається відкритим.

Тожвже зрозуміло, що керівникам колективів доведеться самим шукати собі гроші на зарплату. І схоже це ляже на плечі батьків тих дітей, які займаються в ПК «Кредмаш».

Олена Ліпошко

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
18 Лютого, 2019 Понеділок
17 Лютого, 2019 Неділя
більше новин