Путін здобув перемогу у змаганні

«Вісник» продовжує цього тижня традицію використовувати заголовки, авторство яких належить світовим ЗМІ. Вищевказаний заголовок з’явився у найвпливовішому світовому виданні The New York Times. Повна версія заголовка виглядає так: «Путін здобув перемогу над Європою і США у змаганні за Україну».

Слід уважно розглянути ситуацію під кутом, який пропонує американське видання, але при цьому не забути звернути увагу на те, що організатором змагання виступив український президент, що вдало скористався #Євромайданом. Запорізька Січ, що була організована прямо посеред Києва, породила новий вид економічної діяльності нашої держави, що, очевидно, реально впливає в тому числі і на державні фінанси – революційний туризм.

Київська міська державна адміністрація

Відстоявши 10 хвилин у 15-метровій черзі, будь-який киянин чи гість української столиці отримує право після пред’явлення документа або і без такого зайти до головної адміністративної споруди міста Києва. Там можна побачити розмальовані стіни, людей, що сплять на підлозі, перевдягаються, їдять, читають новини, розмовляють – все це там, де ще місяць тому засідали поважні дядьки в дорогих костюмах і туфлях. У «Вісника» виникло відчуття, що комусь дуже давно хотілось зробити дорогий ремонт на першому і другому поверхах КМДА, втім, не було відповіді на запитання: як виправдати майбутні величезні витрати? Тепер така відповідь точно з’явилась.

Січ на Майдані

Акомпанемент для будь-яких важких переговорів – це явище, на яке перетворився сучасний майдан Незалежності на чолі з «йолкою». Путін має страшно лякатись усіляких подібних майданів у Москві – там це неприпустима поведінка. А в Києві вже звикли і лише роблять вигляд, що не хочуть #Євромайдан. Бо він насправді дуже вигідний.

Вищий пілотаж

Той результат, який створив Віктор Янукович у переговорах з офіційною Москвою, слід вважати реальним українським успіхом. І щось підказує, що цей успіх – лише перший у тих результатах, що очікують на Україну і до кінця року цього, і упродовж всього року наступного. Щоправда, ці майбутні успіхи залежать від головних західних геополітичних гравців. Вищим пілотажем Віктора Януковича буде результат в обох напрямках: Україна повинна за його керівництва отримувати гроші як із Росії, так із самого Заходу. Розглянемо, чи є підстави говорити про те, що такого успіху можна очікувати?

Стримана реакція

Після укладених у вівторок міждержавних угод із Росією та отримання всіх бонусів такого укладення Україна отримала досить непогані відгуки із самої Європи.

Комісар із розширення Євросоюзу Штефан Фюле заявив у Брюсселі, що ЄС вітає домовленості між двома країнами за умови, що вони не суперечать руху України до асоціації: «Ми повинні побачити, про що сторони домовились та що саме підписали. Але загалом ми завжди дотримувалися думки, що Угода про асоціацію України з ЄС не змушує Україну обирати між Москвою та Брюсселем». Про такі його слова повідомило Бі-Бі-Сі.

«Якщо переговори в Москві нормалізували українсько-російські торговельні відносини на користь обох сторін, і якщо ці домовленості не суперечать зобов’язанням, які українці взяли на себе, коли 18 вересня уряд схвалив текст Угоди про асоціацію, то, думаю, такий розвиток подій можна лише вітати», – сказав єврокомісар.

Канцлер Німеччини Анґела Меркель також наголосила, що зв’язки з Росією не повинні заважати євроінтеграції України. «Зараз виглядає, що це пропозиція «або-або», – сказала пані Меркель у коментарі телеканалу ARD TV. «Цьому треба покласти край, … торги не здатні вирішити проблеми», – наголосила вона.

Торги?

Про які торги йдеться, панове? Хіба хтось веде торги? В жодному разі. Україна намагається захищати свої національні інтереси будь-якими доступними способами – офіційні представники держави висувають вимоги і визначають критерії. Український президент робить те ж саме, що і будь-які інші геополітичні гравці. Українські національні інтереси абсолютно зрозумілі і прозорі – здорова економіка, промисловість, що працює, глобальна законна торговельна кооперація з представниками усього світу. І, звичайно ж, права людини – головна світова цивілізаційна європейська цінність. Так, офіційний Київ також за права людини. Офіційний Київ публічно виступає за право засуджувати поліцейське свавілля, за право мирно збиратись, за право вільно висловлювати свою думку, за право висувати вимоги та визначати критерії.

Усе вищенаведене означає, що торги продовжуються і Захід невпинно об’єднується навколо проблем, які існують у всього українського народу. Його об’єднання призведе до появи консолідованої думки щодо конкретних обсягів грошових коштів та публічних умов їх надання. Для проведення реформ. Звичайно. Все тільки для реформ.

Микола Фельдман
Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Січня, 2019 Субота
18 Січня, 2019 П’ятниця
більше новин