Відвідай Барселону з «TUI Турагенція Кременчук»

Тільки зараз працюють акційні пропозиції на відвідування перлини Європи – Барселони.

Барселона – місто, що не можна описати кількома словами. Це місто-гармонія, яке відкриває перед Вашим поглядом досконалість монументальних храмів, ультрасучасність торгових центрів, казковий модерн шедеврів Гауді.

Дивовижна суміш старовинних вуличок і широких променад, готичних храмів, що злітають увись і вселяють трепет, колоритних ринків – столиця Каталонії не перестає дивувати своєю багатоликістю. Туристів тут наскільки багато, що серед них непросто знайти самих містян.

З чого почати знайомство з Барселоною?

А з чого побажаєте! Пройдіться площею Каталонії, загляньте до Палацу каталонської музики, помилуйтеся прекрасним переплетенням стилів західного і східного мистецтва палацу Гуель. Відчуйте місто, адже перед Вами перлина Європи, де кожен будинок унікальний, де модерн переплітається з класицизмом і готикою.

Всі туристи, які приїжджають до Барселони, прагнуть побачити Готичний квартал і Собор Святого Сімейства, адже це – серце стародавнього міста, спадщина минулих часів, коли правили королі, а католицька церква перебувала на вершині своєї могутності в Європі.

Вирушайте в подорож із туроператором TUI Ukraine, познайомтеся з Іспанією, ця країна варте Вашої уваги!

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
20 Вересня, 2018 Четвер
19 Вересня, 2018 Середа
18 Вересня, 2018 Вівторок
більше новин