Кременчуцьких правоохоронців привітали із Днем міліції (фото)

Грамоти, медалі, чергові званням і грошові премії отримали кременчуцькі міліціонери з нагоди професійного свята.

Сьогодні у приміщенні Кременчуцького міського відділу міліції відбулися урочистості, присвячені Дню міліції. Вітали кременчуцьких міліціонерів із професійним святом начальник міськвідділу Андрій Ткаченко, міський голова Олег Бабаєв, Єпископ Кременчуцький та Лубенський Миколай, голова Автозаводської районної ради Володимир Коваленко та інші.
Андрій Ткаченко подякував підлеглим за їх нелегку роботу та побажав подальших успіхів у службі .

Олег Бабаєв зі свого боку подякував кременчуцьким міліціонерам за їх професіоналізм, щоденну працю із забезпечення правопорядку у місті.
«Ми жалкуємо, що так трапилось, що напередодні вашого святу у Кременчуці з управління міліції зробили відділ. Але ми будемо робити все необхідне, аби вернути управління», – зазначив мер.

А ще повідомив, що найближчим часом Кременчуцька філія ПДМН ПАТ «Укртранснафта» має передати на баланс міста гуртожиток, де зможуть отримати кімнати в тому числі й працівники міліції.

Далі міський голова вручив 10 кращим працівникам міського відділу міліції Почесні грамоти міської ради.

Вітання у день професійного свята правоохоронці отримали і від Єпископа Кременчуцького та Лубенського Миколая, голови Автозаводської районної ради Володимира Коваленка, які також вручили міліціонерам грамоти та подяки.

Цього дня працівники Кременчуцького міського відділу міліції отримали й грошові винагороди, підвищення звання та нагороди від Міністерства внутрішніх справ України.

Після урочистостей Андрій Ткаченко показав міському голові Олегу Бабаєву нові автомобілі, які нещодавно отримав міський відділ міліції.

Повний фоторепортаж дивіться ТУТ

Олена Ліпошко, фото Дмитра Бабця

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
17 Січня, 2019 Четвер
16 Січня, 2019 Середа
більше новин