Мода на життя

Іноді живе створіння стає не другом і помічником, а елементом престижу, атрибутом, що визначає певний спосіб життя. Це – ніби брендовий одяг, дорога автівка чи наручний годинник. Тож домашню тварину, яка вийшла з моди, як непотрібну річ, викидають на смітник або просто на вулицю.

Пам’ятаєте, як ряснів Інтернет у 2009 році світлинами з милими собаками породи акіта-іну після виходу на екрани «Хатіко: найвірніший друг». А скільки плямистих тварин з’явилося на вулицях після екранізації «101 далматинця». Виявляється, захисники з «Грін Пісу» звернулися з проханням до кіностудії Уолта Діснея не знімати її продовження, адже дуже багато далматинців викинули їхні господарі на вулицю, коли ці тварини вийшли з моди.

У нашому місті серед бродячих тварин також можна побачити не лиже простих дворняг, а й породистих собак.

Мода на життя

Як тварини опиняються на вулиці

На думку Наталії Слави, президента громадської організації «Незалежна федерація кінології України», офіційного представника міжнародної кінологічної організації OCI в Україні, нерідко люди бажають отримати породисту чистокровну тварину з гарною родослівною, витративши мінімум коштів. І, звичайно, найчастіше таке придбання вияляється не тим, на що вони розраховували. Крім того, не завжди, купуючи тварину певної породи, майбутні господарі знають про її призначення, риси характеру, тож вони виявляються не готовими до особливостей свого улюбленця. До того ж варто пам’ятати, що тварина потребує виховання, її необхідно правильно годувати, доглядати, вчити гратися.

Тож перш, ніж узяти на себе таку величезну відповідальність – завести домашнього улюбленця, – необхідно обов’язково зважити, чи зможете ви утримувати тварину обраної вами породи, приділяти їй достатньо часу та уваги, правильно доглядати за нею.

Мода на життя

Ситуація у притулку

Зараз у кременчуцькому притулку для тварин на КП «Спецсервіс» перебуває кілька породистих собак. Знаходяться вони тут із різних причин.
Середньоєвропейська вівчарка Багіра опинилася серед безпритульних тварин, коли стала непотрібна своєму господарю. Згадав він про неї лише тоді, коли захотів отримати породистих цуценят. Проте Багіра відмовилася йти до нього. Напевно, тому, що сподівається знайти доброго, небайдужого господаря.

Є у притулку і молода німецька вівчарка Міра. Вона дуже гарна, дружелюбна, приязно ставиться до людей, і, напевно, дуже чекає на людину, яка стане для неї справжнім другом.

Нещодавно на КП «Спецсервіс» з’явився ще один незвичайний для притулку мешканець. 1,5-річного кокера-спанієля на прізвисько Тера привезли господарі. Вони їдуть із міста, не маючи можливості взяти із собою домашнього улюбленця. Тері терміново необхіден новий люблячий господар, адже вона може не вижити в умовах притулку (вони не підходять для перебування такої тварини).

А ось кавказькій вівчарці Фунтику, про яку ми писали раніше, пощастило. Нарешті у Фунтика з’явився господар.

Діти і собаки

Спілкуватися з тваринами, не боятися їх, а головне – розуміти те, що за кожною твариною необхідний особливий догляд, вчилися маленькі вихованці об’єднання дитячо-юнацьких клубів «Дебют» під час заходу «Друзі наші менші» 15 грудня. Близько 10 порід маленьких та великих собак привели представники «Незалежної федерації кінології України» на зустріч із дітьми, щоб розповісти про кожну тварину. Такі зутрічі планують проводити і надалі. Крім того, до свята Святого Миколая керівник ОДЮК «Дебют» Наталя Білик зі своїми вихованцями готують подарунки для трохи незвичайних діток. 19 грудня вони збираються відвідати притулок для тварин і порадувати смачненьким малечу, яку там утримують.

Та, безперечно, найкращим подарунком для собак із притулку стане люблячий господар, на якого всі вони чекають із нетерпінням.

Якщо ви бажаєте допомогти безпритульним тваринам або стати для них справжнім власником, телефонуйте 2-12-61 або приїздіть на КП «Спецсервіс» за адресою: вул. Горького, 48/75 (територія КАТП-1628). Усі тварини доглянуті, їх добре годують, однак, якщо у вас є таке бажання, ви можете допомогти їм та забезпечити кормом.

Тетяна Третякова
Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
16 Січня, 2019 Середа
15 Січня, 2019 Вівторок
14 Січня, 2019 Понеділок
більше новин