Студенти КрНУ розроблятимуть програму «Кременчук – креативне місто»

Між виконкомом міської ради та Кременчуцьким національним університетом ім. М. Остроградського укладена Угода про партнерство та співробітництво

Сьогодні міський голова Олег Бабаєв і ректор КНУ ім. М. Остроградського Михайло Загірняк підписали Угоду про партнерство та співробітництво, повідомили у прес-службі міськвиконкому.

Вищезазначений документ регламентуватиме партнерські та співробітницькі стосунки між виконавчим комітетом Кременчуцької міської ради та Кременчуцьким національним університетом. у різних сферах життєдіяльності міста.

Як було відмічено перед підписанням Угоди, між міською владою та КНУ, давно встановлені партнерські стосунки. Роками ними спільно реалізуються різні соціальні, освітянські та молодіжні проекти. До того ж, університет є підготовчою фаховою базою для різних підприємств, організацій та установ, у тому числі, і для органів виконавчої влади міста, області, тощо.

Зокрема, Михайло Загірняк зауважив, що вперше за багаторічний досвід партнерства між ВНЗ і органами місцевого самоврядування подібні стосунки мають економічну складову. Відтепер викладачі та студенти університету стануть повноправними партнерами міської влади, маючи при цьому ще й матеріальний стимул.

Олег Бабаєв відзначив, що КНУ є флагманом вищої освіти нашого регіону. Він має високі рейтингові показники за різних освітянськими напрямками, зорієнтований на сучасний попит економіки та промисловості не тільки України, а й країн близького зарубіжжя. Олег Бабаєв наголосив, що зі свого боку буде підтримувати студентів університету, продовжуватиме традицію щодо виплати стипендій міської ради найкращим студентам вищого навчального закладу. А за умови належного фінансування буде ініціювати поступового збільшення останньої.

За словами мера міста, у Кременчуці сьогодні, як ніколи, чекають нових науково обґрунтованих ідей стосовно його стратегічного розвитку у напрямку промоції міста, розвитку у ньому підприємництва, економіки та залучення інвестицій, покращення екологічної обстановки, проведення різних видів соціальних досліджень, тощо.

Окрім того, наразі у Кременчуці активно працюють над створення індустріального парку «Центральний», у найближчих планах – розробка нової програми «Кременчук – креативне місто». Тож ця угода має стати початком великої роботи над вищезазначеними питаннями та проектами

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Січня, 2019 Субота
18 Січня, 2019 П’ятниця
більше новин