Вихованців Кременчуцької школи-інтернату привітали з Днем Святого Миколая

Кожна дитина отримала солодкі подарунки та іграшки. А учні 1-6 класів, які напередодні Дня Святого Миколая писали листи, в яких ділилися з чудотворцем своїми мріями, отримали індивідуальні подарунки

На виконання соціалдьних ініціатив Президента України з метою реалізації виконання в області нових соціальних ініціатив Президента України щодо всебічного розвитку кожної дитини 19 грудня, у День Святого Миколая, заступники міського голови Віктор Калашник і Віталій Малецький побували з вітаннями та подарунками у Кременчуцькій спеціалізованій школі-інтернаті І-ІІІ ступенів ім. А.С.Макаренка.

На сьогоднішній день у цьому соціальному закладі навчається та знаходиться на вихованні 162 дитини, з яких 60 – сироти. У такі свята, як правило, у інтернаті, панує атмосфера свята та загадковості. Адже діти чекають не тільки Новорічних сюрпризів, а й здійснення своїх мрій. Вітаючи вихованців спеціалізованої школи-інтернату, Віктор Калашник від імені міського голови Олега Бабаєва побажав дітям здоров’я, успіхів у навчанні, гарного настрою, а головне, щоб кожен вихованець обов’язково був щасливим. А подарунком від міської влади великому колективу школи-інтернату до цього свята став ноутбук, який Віктор Калашник разом з Віталієм Малецьким вручили керівникові закладу Олександру Кіриченку.

Завітав цього дня до дітей і Святий Миколай разом із ангелами, адже вони протягом року були слухняними та добре вчилися. Вихованці закладу із захопленням переглядали концертну програму, підготовлену силами творчого колективу Кременчуцької спеціалізованої школи-інтернату та Молодіжним Парламентом Кременчука.

На цьому сюрпризи для вихованців не завершилися. Кожен із них отримав солодкі подарунки та іграшки. А учні 1-6 класів, які напередодні Дня Святого Миколая писали листи, в яких ділилися з чудотворцем своїми мріями, отримали індивідуальні подарунки. Як зазначила директор Міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Світлана Піщита, бажання цих дітей вдалося виконати завдяки праці волонтерів благодійної акції «Святий Миколай – дітям» та небайдужості кременчужан, повідомили у прес-службі міськвиконкому.

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
18 Січня, 2019 П’ятниця
17 Січня, 2019 Четвер
16 Січня, 2019 Середа
більше новин