Краще гір можуть бути тільки гори

І гірськолижні курорти Франції це доводять. Адже, побувавши на сніжному піку гори, що з усіх боків обдувається вітрами, або спустившись на лижах із крутого схилу, і насолодившись після цього гарячим глінтвейном у холі затишного готелю перед каміном, можна відчути життя у всій його красі.

Туроператор TUI Ukraine пропонує Вам вирушити в гірськолижну Францію, казку наяву, де природа відкривається повністю, де адреналін зашкалює, змінюючись блаженством гастрономічних відкриттів у високогірних ресторанах, де кожен гість цієї дивовижної країни відчує себе як вдома.

Відправною точкою у Франції буде аеропорт Гренобль, з якого зручно і швидко можна дістатися до головних гірськолижних центрів.

Продумана система скі-пасів дозволяє кататися на схилах декількох курортів щодня, не повторюючи маршрут. Також є зручні кабінки для комфортного пересування зоною катання.

У гірськолижній Франції виділяють 3 основні зони катання: «Три Долини» (протяжність трас – більше 600 км), «Парадіскі» (425 км добре підготованих трас) і «Еспейс Кіллі» (протяжність трас – більше 300 км), кожна з яких має свої фешенебельні і більш скромні курорти.

Більшість готелів надає можливість катання від дверей, що є ще однією перевагою зимового відпочинку саме у Франції.
Мабуть, не знайдеться людини, що не чула назв Куршевель або Мерібель, адже це синоніми розкішного відпочинку, до речі, абсолютно виправдано.

Також рекомендуємо бронювати для сімейного відпочинку резиденції на курортах Ла Плань і Ліз Арк, екологічно чистих зонах.
А ось професійні лижники напевно поїдуть відпочивати у Валь Торанс або Валь д’Ізер – курорти з найкращими гірськими трасами.

Крім лижного спорту, на всіх курортах є багато розваг як для поціновувачів екстрему, наприклад, сходження на гірські вершини, так і для більш спокійного і безпечного відпочинку – катання на санях, прогулянки по околицях і багато іншого.
З ким би ви не планували відпочивати – самі або в колі сім’ї, друзів – професіонали TUI Ukraine допоможуть обрати курорт, який найкраще підійде саме вам.

Вирушайте відпочивати взимку до Франції, а в майбутньому повертайтеся ще не раз і не два, адже ця країна прекрасна!

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Січня, 2019 Субота
18 Січня, 2019 П’ятниця
більше новин