«У ВИХІДНІ на Венеціанський КАРНАВАЛ»

Здійсніть свою мрію про італійський уїкенд! Проведіть вихідні у Венеції. Пропозиція від туристичної агенції «Гарячі тури» – це реальна нагода побувати у вихідні аж у Венеції!

Можливість потрапити у казкову феєрію Венеціанського карнавалу! Захопливі прогулянки венеціанськими каналами. Приємним початком туру стане відвідування відомих на весь світ угорських купалень у Мішкольц-Тапольце, екскурсія привабливим Будапештом і, звісно, подарунок на згадку про подорож до Італії!

ВЕНЕЦІАНСЬКИЙ КАРНАВАЛ МАСОК – найвідоміший і найбільш старовинний, найоригінальніший і найнесподіваніший: тут царство масок і саме життя нагадує театральні підмостки серед каналів. Історія карнавалу пережила безліч злетів і падінь, найбільших розквіту і блиску досягнувши в XVIII столітті: танці на площах, розкішні, розшиті золотом і прикрашені дорогоцінними каменями карнавальні костюми, які стали зразками високої моди. Під покривом масок народжується і помирає пристрасть, а персонажі італійської комедії дель арте виходять на вулиці і стають дійовими особами карнавалу. Немов яскравий промінь сонця, вривається карнавал в сиру і туманну венеціанську зиму. І в одну мить вона розквітає золотом костюмів, сріблом мережив, яскравими плямами масок. Але серед веселих масок раз у раз крутиться чорна маска Смерті – як нагадування людині про те, що все не вічне.

Саме в цьому особливість венеціанського карнавалу, тільки йому притаманна таємничість і магія, містика і чаклунство. О, карнавал, дивовижний світ… Закінчується життя Його Величності, найбільш недовговічного короля світу, але він, як птаха фенікс, помирає, щоб відродитися знову і знову, щоб кожен рік нести із собою нове свято – новий Карнавал. Адже лютий в Італії – сезон карнавалів, а Карнавал – це завжди свято!

Придбай тур за акційною ціною!!!! Дата 13.02 та 20.02 – від 180 євро! Львів – Мішкольц-Тапольце – Будапешт – Венеція – Львів.

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
16 Січня, 2019 Середа
15 Січня, 2019 Вівторок
14 Січня, 2019 Понеділок
більше новин