Кременчук наближається до епідемії туберкульозу

У 2013 році показник захворюваності на туберкульоз склав 44 інфікованих на 100 тисяч населення. При показнику 50 хворих на 100 тисяч населення – вже епідемія.

Як повідомили сьогодні на засіданні на координаційній раді з протидії туберкульозу і ВІЛ-інфекції, число хворих на туберкульоз у Кременчуці зростає. І якщо у 2012 році цю хворобу виявили у 74 кременчужан, то цього року у 97.

Серед позитивних тенденцій медики називають те, що вже 3 роки у Кременчуці не реєстрували туберкульоз у дітей.

А ще медики звітують, що цього року туберкулінову діагностику (пробу Манту) виконали на 100 %.

Це в дітей – у питанні виявлення туберкульозу у дорослих не все гаразд. Вже 8 місяців не працює флюорограф у Першій міській лікарні, а в Третій міській лікарні не витримує напливу кременчужан з двох лікарень і постійно ламається.

Сучасний флюорограф лише в Четвертій міській лікарні – у всіх інших «допотопні».

Позитивний момент, що в Кременчуці є диспансер, де лікують хворих та туберкульоз і є кошти на їх лікування, а ось транспорту, аби туди їх доставляти, немає. І закритих палат немає. Тож хворі, яких за рішенням суду направляють на примусове лікування, просто-напросто тікають, недолікувавшись.

Порада від головного медика Кременчука Валерія Литвиненка, яка лунала неодноразово на засіданні, проводити більше профілактичної роботи і переймати досвід європейських країн, де медики використовують не флюорографічне обстеження, а лабораторні дослідження при виявленні туберкульозу.

Олена Ліпошко

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
17 Січня, 2019 Четвер
16 Січня, 2019 Середа
більше новин