У Кременчуці сьогодні відкрили міський етап Малої академії наук

За весь період існування кременчуцької філії МАН, яка виховала 103 всеукраїнські призери (з них 32 переможця), 12 президентських стипендіатів; є патенти на втілення наукових робіт юних науковців.

Про це повідомила президент Кременчуцької МАН Олена Сьомик на урочистому відкритті міського етапу двадцять третього Всеукраїнського конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України.

«Мета конкурсу – виявлення та підтримка обдарованої учнівської молоді, залучення її до наукових досліджень, створення самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві», – нагадала Олена Сьомик.

А ще нагадала, що минулий рік для кременчуцьких ман-нівців був успішним.

«Кременчук уже четвертий рік займає перше місце в області по кількості переможців. Так у Кременчука 152 міських призерів, у Полтави 141 місце. Рейтинг Кременчука – 90, Полтави – 71. Всеукраїнських призерів – 4 (9-11 класи) і 3 (6-8) класи», – статистика від президента МАН,.
Як в минулі роки кременчуцькі школи співпрацюватимуть з вишами і не лише кременчуцькими. «Ми маємо тісні і плідні зв’язки з вченими вищих навчальних закладів: з Кременчуцьким національним університетом ім. Михайла Остроградського (який став базовим для нашої філії), з Полтавським національним педагогічним університетом, з Харківським національним фармацевтичним університетом, Київським національним медичним університетом, Полтавським національним технічним університетом, з Кременчуцьким економіки, інформаційних технологій та управління(КУЕІТУ), Кременчуцьким інститутом Дніпропетров-ського університету економіки і права», – зазначила Олена Сьомик.

Далі були привтання від віце-мера Віктора Каланшика, голови Атозаводської райради Володимира Коваленка, ректора КРНУ Михайла Загірняка, начальника обласного госпіталю інвалідів Великої Вітчизняної війни, заслуженого лікаря України Миколи Литвиненка.

Після завершення урочистого засідання роботу члени Малої академії наук України продовжили по секціям.

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Січня, 2019 Субота
18 Січня, 2019 П’ятниця
більше новин