«Міськсвітло» вже завтра може отримати нові вишки і «пиріжки»

Сьогодні на сесії міськради депутати перерозподілили бюджетні асигнування. Реконструкції системи опалення і утеплення у 10 житлових будинках цього року не буде, проте автопарк «Міськсвітла» поповниться 10 автівками. Це будуть автовишки і легковики-«пиріжки», на яких ремонтники виїжджатимуть за викликами.

Варто зазначити, що це питання викликало бурхливе обговорення на засіданнях постійних депутатських комісій.

І на сесії депутат-комуніст Шапран у своєму виступі запропонував зняти питання з розгляду. Він доводив, що реконструкція будинків важливіша. А тому, що техніка виділяється «Міськсвітлу» вбачає сімейний підряд. «Відомо, що директор КП «Міськсвітла» Володимир Медведовський син віце-мера, що курирує УЖКГ Валерія Медведовському).

Пояснити депутату і всім присутнім, чому кошти порозподіляють саме так взявся мер.Олег Бабаєв зазначив, що цьогоріч реконструкцію систем опалення на об’єктах житлового фонду провести не вдається через не проходження коштів через Держказначейство. Тому жодна підрядна організація не бажає братися за таку роботу. В той же час, за умови відстрочення платежів керівництву міста вдалося домовитися із поставщиками спецтехніки щодо закупівлі у них 5 одиниць спецтехніки та 5 легкових автомобілів для оновлення парку КП «Міськсвітло». Міський голова Олег Бабаєв підкреслив, що від реконструкції систем опалення у багатоповерхівках ні в якому разі не відмовляються. Ці роботи залишаються у списку першочергових і на запланованих об’єктах вони обов’язково будуть за наявності коштів проведені наступного бюджетного року.

Стосовно необхідності оновлення автомобільного парку КП «Міськсвітло», то віце-мер Валерій Медведовський зазначив, що підприємство щонайменше 10 років поспіль не отримувало нової техніки. Найстарший автомобіль, що працює на ньому, 1969 року випуску, а наймолодший – 2002 року. Принаймні, вже завтра, 25 грудня, у КП «Міськсвітло» є можливість прийняти на свій баланс автовишку на базі автомобілю «Газель» (виробництва Білорусь).

Тож взявши до уваги все вищевикладене, кременчуцькі депутати проголосували за надання фінансової підтримки КП «Міськсвітло». Ціна питання

2 млн. 793 тис. 236 грн на які закуплять автомобілі. Їх поставник готовий поставити найближчим часом.

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Січня, 2019 Субота
18 Січня, 2019 П’ятниця
більше новин