Нардеп Юрій Шаповалов підготував поправку до законопроекту про Держбюджет з урахуванням інтересів Кременчука

Народний депутат України Юрій Шаповалов отримав першу важливу перемогу для бюджету міста Кременчука на 2014 рік. У поправці він просить урахувати потреби міста на розвиток інфраструктури та реалізацію пріоритетних міських проектів та програм. В результаті у проекті держбюджету на 2014 рік Кременчуку в два рази зменшено відрахування до держбюджету. Для порівняння: у 2013 році Кременчук повинен перерахувати до держбюджету 103 млн. грн, а у 2014 – 55,3 млн. грн.

Проце йдеться в офіційному листі, надісланому до редакцій ЗМІ:

“Нардеп від Кременчука Юрій Шаповалов активно займається вивченням проекту Закону України про Державний бюджет України на 2014 рік. Особливо уважно нардеп вивчає розрахункові показники для міста Кременчука. Наразі, готується прийняття бюджету у першому читанні. Деякі важливі пункти, які просив включити до бюджету Юрій Шаповалов, вже враховані у початковому варіанті головного фінансового документу країни на 2014 рік.

Так, восени 2013 року Юрій Шаповалов направив до Кабінету Міністрів звернення з проханням врахувати при формуванні проекту Закону України про Державний бюджет України на 2014 рік зменшення суми вилучення з міського бюджету Кременчука до державного бюджету.

Є перша перемога! У проекті держбюджету на 2014 рік Кременчуку в два рази зменшено відрахування до держбюджету. Так, згідно бюджету 2013 року Кременчук повинен перерахувати до бюджету країни 103 млн. грн. А от у 2014 році наше місто перерахує у держбюджет лише 55,3 млн. грн. Таким чином, близько 48 млн. грн. буде зекономлено. Це дасть змогу направити ці кошти на розвиток інфраструктури міста, на реалізацію пріоритетних міських проектів та програм.

У свою чергу, документ, який поданий на розгляд Верховної Ради у першому читанні не враховує фінансування всіх важливих проектів у Кременчуці. Юрій Шаповалов готує поправку з урахуванням дотацій з держбюджету місту Кременчуку на будівництво об’єктів соціальної, медичної, гуманітарної, культурної сфери та сфери ЖКГ. Нижче приведена таблиця з поправками.”

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Січня, 2019 Понеділок
20 Січня, 2019 Неділя
19 Січня, 2019 Субота
більше новин