В Кременчуці пройшов 9-й турнір з боксу пам’яті О.Г.Баглаєнко

З 20 по 22 грудня 2013 року в Кременчуцькій міській спеціалізованій дитячо-юнацькій школі олімпійського резерву з боксу відбувся ІХ традиційний відкритий турнір з боксу серед юнаків пам’яті дитячого хірурга Баглаєнко Олександра Григоровича.

В турнірі прийняло участь більше 80 спортсменів з міст: Олександрія, Світловодськ, Глобино та спортивних клубів міста: СК «Старт», СК «Легіон», ДСО «Колос», ФЗН «Спорт для всіх», Філія СДЮШОР з боксу.
Від СДЮШОР з боксу відзначились такі боксери: Резніков Давид ЗОШ№6, Гординський Марюс ЗОШ №20, Кукін Вячеслав ЗОШ №28, Дадич Антон ПТУ-6, Коваленко Микита ЗОШ №21, Тарасенко Данил ЗОШ № 20, Христенко Олександр Льотний коледж, Гірін Олексій КрНУ. Серед інших боксерів кращими стали: Резніков Давид (ЗОШ№6, «СТАРТ»), Гординський Марюс (ЗОШ №20, ФЗН), Дадич Антон (ПТУ-6, «СТАРТ»), Коваленко Микита (ЗОШ №21, ФЗН), Омельян Дмитро («КОЛОС» – тренер Геращенко Б.І. ), Потапов Богдан (КСЄ «Легіон»).
Також варто сказати, що в Артемівську (Донецька обл.) відбувся традиційний, VIII міжнародний юнацький турнір з боксу «Кубок дружніх націй», в якому змагалися понад півтори сотні юних учасників із України та Росії. Серед боксерів 1998-1999 років народження у ваговій категорії до 52 кг впевнену перемогу здобув наш земляк — кременчужанин Ігор Фалюш. До звання цьогорічного чемпіона України серед школярів, яке Ігор завоював у Чернівцях, він додав ще й перемогу на міжнародному турнірі, яка, безперечно, стане важливим стимулом для подальшого прогресу юного боксера.