Прокурор Кременчука підбив підсумки роботи прокуратури міста

Підбиваючи підсумки роботи за рік, прокурор міста Кременчука Тимофій Кодола зазначив, що нинішнього року велика увага приділялась забезпеченню впровадження у практичну діяльність вимог нового Кримінального процесуального кодексу України.

Зокрема, він наголосив на активному застосуванні особливого порядку кримінального провадження – укладенні угод. «Кожне п’яте провадження направлене до суду з угодами».

Як поінформував заступник прокурора міста Верховець І.О. з початку року надано вказівок по 1200 кримінальним провадженням, у 48 випадках застосовано запобіжні заходи.

За повідомленням старшого прокурора прокуратури Семеняченко Н.О. в період з січня по грудень поточного року до місцевих судів направлено 720 кримінальних проваджень, з яких розглянуто з постановленням рішення – 567 кримінальних проваджень.

«За виявленими кримінальними правопорушеннями в сфері охорони прав дітей судами розглянуто 2 кримінальних провадження; за результатами перевірок до відповідальності притягнуто 15 посадовців органу місцевого самоврядування, поновлено права 38 неповнолітніх. Судами розглянуто та задоволено 3 позовні заяви в інтересах дітей»,- продовжила розмову перший заступник прокурора міста Середа Л.О.

«В порядку нагляду розпочато 19 кримінальних проваджень. В ході проведених перевірок органів контролю (в частині повноти застосування ними своїх функцій) встановлені суттєві порушення, в тому числі й кримінально-караного характеру. Всього за результатами перевірок в органах контролю розпочато 3 кримінальних провадження, в адресу керівництва контролюючих органів внесено 54 подання, до відповідальності притягнуто 56 службовців за допущені порушення закону»-, говорить старший прокурор прокуратури Кулакова Т.І.

За інформацією старших прокурорів прокуратури Виноградова М.Ю., Куценко І.В. упродовж року було розпочато 15 кримінальних проваджень в галузі економіки, сфері захисту конституційних прав громадян, охорони навколишнього природного середовища та земельних правовідносин; попереджено незаконне заволодіння землями територіальної громади, площею понад 2 га.

Як повідомили прокуратури прокуратури Гаврильченко А.М. та Романов Я.Р., з початку викрито 2 кримінально-карних порушення з корупційним забарвленням, виявлено 2 адміністративних корупційних правопорушення, в зв’язку з чим складено протоколи за ознаками, правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 172-6, ч. 1 ст. 172-8 КУпАП, які судом розглянуті і задоволені.

В інтересах держави та громадян до судів України заявлено позовів на суму понад 2 млн. грн., говорять прокурори прокуратури Тютюнник Я.Л. та Саркисян Г.А. Реальне виконання по ним склало 1, 2 млн. грн.

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
16 Січня, 2019 Середа
15 Січня, 2019 Вівторок
14 Січня, 2019 Понеділок
більше новин