Провокатори спекулюють Євромайданом

Депутати Кременчуцької міськради Євген Холод та Дмитро Кравченко припинили чергову спробу привласнення права говорити від імені усього Євромайдану, яка була здійснена під час сесії міської ради окремими активістами. Серед них журналісти впізнали працівників пана Мельника та приватної телекомпанії «Візит»: операторів ефіру, охоронців та прибиральниць.

Остання сесія Кременчуцької міськради почалась незвичайно. За півгодини до засідання сесії перед будівлею міськради зібралося близько трьох десятків кременчужан: дехто з них – віддані прихильники Євромайдану, а дехто прийшов, аби помітингувати за зовсім інші ідеї. Вимоги цих протестувальників були далекі від гасел Євромайдану. А саме: мер має відзвітуватися перед кременчужанами, депутати не повинні голосувати за прийнятття антитерористичної програми.

Далі був штурм другого поверху, де знаходиться сесійна зала. Як результат – зламані двері і близько 10 протестувальників у залі.

Тож останнє засідання сесії міськради цього року проходило не в зовсім звичайному режимі – під вигуки і коментарі мітингувальників. Депутати навіть не встигли почати засідання, як представник мітингувальників Леонід Харченко, який є головою Комітету опору диктатурі, почав просити слова.

Лише тут він згадав про ідею Євромайдану. Бо запропонував повернутися до розгляду питання про євроінтеграцію, яке пропонувала фракція «Батьківщина» на минулому засіданнні.

Тут же голова фракції «Батьківщина» Євген Холод попросив пана Харченка не вносити безлад у роботу сесії.

«Прошу не займатися провокацією»

Усім же іншим мітингувальникам, які увірвалися до сесійної зали, дали слово наприкінці засідання. У виступах активісти порушували питання, більшість яких зовсім далека від питання євроінтеграції. Говорили про те, що держава забрала в чорнобильців гроші, про те, що депутати неправильно розглядають земельні питання, вимагали звіту від мера тощо.

Олег Бабаєв поінформував, що у січні, коли завершиться фінансовий рік, відзвітує перед громадою у Міському палаці культури. І нагадав, що звітувався щороку: у 2011 році – у МПК, у 2012 – на підприємствах.

«Прошу не займатися провокацією. Тією справою, яка може вплинути на ситуацію в нашому місті, на добробут наших громадян. Я вас усіх закликаю до спокою, взаєморозуміння. Бо незалежно від політичних поглядів ми любимо Кременчук», – звернувся мер до активістів.

Після засідання сесії традиційного брифінгу для міських ЗМІ не було – мер спустився на перший поверх, де зустрівся з рештою мітингувальників.
Там Олег Бабаєв повторився, що відзвітується на початку наступного року.

Загальнонаціональна ідея у нашому місті перетворилась на лобіювання особистих інтересів

Так зазначив у своєму виступі депутат від фракції «Батьківщина» Дмитро Кравченко.

«Хто в Кременчуі заборонив Майдан? Було рішення суду. Чому було? Хтось з’ясовував? Ні, бо це – не цікаво, бо це – не піар. Чому не розбираються в питанні: чому на Майдан не пустили Антимайдан? Бо щоб не було заворушень. Тож чому мер міста повинен пустити 5 різних організацій у один і той же час у одне і те саме місце? Це – не цікаво, бо це – не реклама. Реклама, коли «Ганьба меру!». Я більше 10 разів брав участь у нашому мікромайдані, і щось мене з палицями ніхто не проганяв. Більше того, ходила навколо міліція, вдавала, що нічого не відбувається. Зібралися люди – і добре. Люди мають право вільно висловлюватись. У нас загальнонаціональна ідея, яка підняла людей аполітичних, перетворилась на лобіювання особистих інтересів у нашому місті. І це дуже помітно. Мене мої виборці питають: що таке? Ми вже «Візит» не можемо дивитися. Ну, одне і теж. Я розумію, є боротьба. У нас далеко не ідеальний мер. Я не знаю ідеальних людей. Один Бог ідеальний, і слава належить йому», – зазначив депутат.

А далі він знову виступив із депутатським зверненням щодо віставки Уряду, Закону «Про імпічмент президента», і укладення угоди про асоціацію з ЄС.

Варто зазначити, що з подібним запитом Дмитро Кравченко від імені фракції «Батьківщина» виходив і на позачерговій сесії міської ради, яка проходила 2 грудня. І, як і минулого разу, депутати не підтримали колег з опозиційної фракції. Дмитро Кравченко ж зазначив, що буде виходити з цим запитом на кожній сесії.

Олена Ліпошко
Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
18 Січня, 2019 П’ятниця
17 Січня, 2019 Четвер
16 Січня, 2019 Середа
більше новин