У Кременчуці протягом року на виробництві травмувались 33 працівники

Двоє загинуло.

Як цього року дотримувалися правил техніки безпеки праці на кременчуцьких підприємствах, а також про стан виробничих травмувань у звітній період сьогодні йшлося на засіданні комісії з питань безпеки життєдіяльності.

Валентин Шафорост відмітив, що протягом року на підприємствах міста сталося 33 нещасних випадки, пов’язаних із травмуванням на виробництві. Це менше на 9 чоловік, ніж в минулому році. Разом із цим фахівці відмічають збільшення смертей на виробництвах міста, що сталися внаслідок порушень техніки безпеки праці.

Цього року на кременчуцьких заводах загинуло 2 робітники. Результати експертиз, проведених відповідними службами, свідчать що загиблі працівники були визнані винними у порушенні правил техніки безпеки під час виконання своїх трудових обов’язків. Окрім того, представники Держгірпромнагляду називають й інші причини нещасних випадків, а саме: відсутність або неякісне проведення інструктажів із персоналом, порушення технологічного процесу, невиконання посадових обов’язків, незадовільний технічний стан виробничих об’єктів, тощо.

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
23 Вересня, 2018 Неділя
22 Вересня, 2018 Субота
більше новин