У Кременчуці протягом року на виробництві травмувались 33 працівники

Двоє загинуло.

Як цього року дотримувалися правил техніки безпеки праці на кременчуцьких підприємствах, а також про стан виробничих травмувань у звітній період сьогодні йшлося на засіданні комісії з питань безпеки життєдіяльності.

Валентин Шафорост відмітив, що протягом року на підприємствах міста сталося 33 нещасних випадки, пов’язаних із травмуванням на виробництві. Це менше на 9 чоловік, ніж в минулому році. Разом із цим фахівці відмічають збільшення смертей на виробництвах міста, що сталися внаслідок порушень техніки безпеки праці.

Цього року на кременчуцьких заводах загинуло 2 робітники. Результати експертиз, проведених відповідними службами, свідчать що загиблі працівники були визнані винними у порушенні правил техніки безпеки під час виконання своїх трудових обов’язків. Окрім того, представники Держгірпромнагляду називають й інші причини нещасних випадків, а саме: відсутність або неякісне проведення інструктажів із персоналом, порушення технологічного процесу, невиконання посадових обов’язків, незадовільний технічний стан виробничих об’єктів, тощо.

Карта депутатів
Банер
Банер
Громадський бюджет
20 Лютого, 2018 Вівторок
19 Лютого, 2018 Понеділок
більше новин