У Кременчуці помічників Святого Миколая нагородили у мерії

Підсумки благодійної акції «Святий Миколай – дітям» та нагородження волонтерів, підведено у міськвиконкомі вчора, 26 грудня.

«Офіси Святого Миколая» працювали у місті з 6 листопада по 12 грудня у 43 навчальних закладах всіх рівнів акредитації, – розповіла Світлана Піщита, керівник Центру соціальних служб для молоді. Завдяки плідній роботі учнів та студентів міста було зібрано чимало подарунків. Зокрема, найбільше предметів одягу до Центрального Офісу було передано учнями ЗОШ №20, СШ №10, ліцею №11 та студентами Кременчуцького професійного ліцею нафтопереробної промисловості.

Кременчуцький спеціалізований будинок дитини було забезпечено підгузками. Найбільший внесок у цю справу зробили Кременчуцький Національний Університет ім. М.Остроградського, Кременчуцький університет економіки, інформаційних технологій та управління, Кременчуцький інститут Дніпропетровського університету ім. Альфреда Нобеля, Кременчуцький технікум залізничного транспорту, Кременчуцький медичний коледж, Кременчуцький льотний коледж Національного авіаційного університету, Вище професійне училище №7, колегіум №25 та ліцей №4.

Найбільш креативними у плані організації роботи офісу та повідомлення учнів про проведення акції цього року виявились ЗОШ №22, гімназія №5, школа-інтернат №21, ЗОШ №12, ЗОШ №20 та ЗОШ №28.

З 12 по 29 листопада відбувався Марафон написання листів до Святого Миколая. Його результатами стали 242 здійснені дитячі мрії. У оформленні листів до Миколая вихованцям соціальних установ допомагали понад 200 волонтерів. Найактивнішими учасниками цього етапу стали студенти КПЛ ім. А.С.Макаренка, ЗОШ №24, ЗОШ №31, Кременчуцького професійного ліцею сфери послуг та ліцею №30.
Також, як і щороку, напередодні свята у магазинах міста (цього року їх було 83) можна було побачити волонтерів, одягнених у червоні шапочки. Робота волонтерів у магазинах міста цього року відбувалась протягом 5 днів – з 13 до 17 грудня. Загалом у цьому етапі взяло участь понад 200 волонтерів, які долучили до акції понад 10.000 небайдужих кременчужан. Результатом роботи у магазинах передусім стали 3.000 солодких подарунків, зібраних волонтерами акції.

Ну і, найприємнішим і найтеплішим етапом, звісно ж, була передача подарунків. 19 та 20 грудня волонтери відвідали всі соціальні установи міста, передавши подарунки маленьким кременчужанам, а також, за допомогою Кременчуцького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, подарувавши свято дітям із сімей, які опинились у складних життєвих обставинах.

Паралельно із врученням подарунків юні помічники Святого Миколая дарували вихованцям соціальних установ цілі концертні програми, створені власними силами. Варто відзначити чарівні творчі колективи ЗОШ №1, гімназії №6, Кременчуцького педагогічного училища ім. А.С.Макаренка, ЗОШ №16, ЗОШ №20, ліцею №11, школи-інтернату №21, Коледжу Кременчуцького Національного університету ім. М.Остроградського та інших талановитих і щирих юних артистів.

Організатори дякують всім небайдужим від імені всіх маленьких кременчужан, які протягом 19 та 20 грудня отримали омріяні подарунки.

Щасливих вам Новорічних свят і нехай доля вам посміхається!

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Березня, 2019 Вівторок
18 Березня, 2019 Понеділок
більше новин