У Кременчуці презентували проект « Безпечне місто»

Проект передбачає встановлення на території міста камер відеоспостереження з централізованим пунктом управління, завдяки чому в онлайн-режимі можна спостерігати за тим, що відбувається у тій чи іншій частині міста. Такі системи вже давно ефективно працюють у містах Донецьку, Києві, Харкові, Бердичеві, Алушті та у сусідньому Комсомольську.

Сьогодні у міськвиконкомі відбулася презентація проекту « Безпечне місто». Міському голові Олегу Бабаєву, його заступникам, керівникам відповідних управлінь представникам Міністерства внутрішніх справ компанія MTE« Modern Telecom Engineering» представила можливості системи відео спостереження, яка успішно працює в багатьох країнах світу, повідомляє прес-служба міськвиконкому.

Як свідчить статистика, завдяки цьому проекту у минулому році, наприклад у м. Донецьку, було розкрито більше 200 злочинів по «гарячим слідам». Попереджено більше 1000 адміністративних правопорушень, оперативно встановлено 45 власників транспортних засобів, які зникли з місць дорожньо-транспортних пригод, а також розкрито 7 угонів автотранспорту.

Така система може стати в нагоді не тільки правоохоронним органам, але й працівникам житлово-комунального господарства, адже за допомогою оперативного відеоспостереження можна одразу виявити місця можливих поривів теплотрас та інших аварій. встановити вандалів, які знищують зелені насадження, виривають квіти на клумбах міста, попередити пожежу, оперативно відреагувати на скупчення транспорту в тому чи іншому мікрорайоні міста та вжити відповідних заходів. Звичайно, впровадження у Кременчуці такого проекту було б досить корисним для всього міського господарства, тому міський голова Олег Бабаєв зацікавився «Безпечним містом» та доручив керівникам відповідних служб опрацювати своє бачення роботи даної системи у нашому місті. Можливо, вже у наступному році можна буде приступити до реалізації даного проекту у місті Кременчуці.

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Січня, 2019 Субота
18 Січня, 2019 П’ятниця
17 Січня, 2019 Четвер
більше новин