ТОП-10 кращих новорічних фільмів

До Нового року залишається зовсім мало часу. Усі готуються до святкування, купують подарунки та планують вихідні. А що може забезпечити новорічну атмосферу, як не хороший фільм. Тож пропонуємо для вас кращі новорічні кінострічки.

1. Фільм «Про що ще говорять чоловіки»
Фільм від відомого комічного театру «Квартет І». Сюжет фільму – розмови дорослих чоловіків, які напередодні Нового року з певних причин не можуть поїхати додому, а ведуть розмови на важливі теми: жінки, робота, захоплення. Також у сюжетну лінію фільму додали розмови дорослих жінок, які, незважаючи ні на що, щиро люблять своїх чоловіків і прагнуть не лише з ними зустріти Новий рік, але й завжди бути разом.

2. Фільм «Сам удома»
Чудова акторська гра малого Маколея Калкіна, не менш талановите перевтілення Джо Пеши та Деніела Стерна у грабіжників і, звичайно, гумор, розіграші та різдвяно-новорічний настрій.

3. Фільм «З Новим роком, мами!»
Це продовження кінострічки «Мами». Щоправда, у цій частині фільму події відбуваються на Новий рік. Фільм складається із 5 кіноновел, об’єднаних одним почуттям – любов’ю до мами. Смішні та зворушливі, ліричні та комічні – кожна новела розповість історію мами і дитини, двох найближчих людей у світі.

4. Фільм «Іронія долі, або З легкою парою»
Відомий радянський фільм режисера Ельдара Рязанова. Незвичайна пригода, яка трапилася у Новий рік із головними героями стрічки Євгеном та Надією, вже десятки років радує глядачів. Любов, ревнощі, сміх та хороші пісні чудово поєдналися у новорічному фільмі.

5. Фільм «Ялинки»
Він став чудовим новорічним подарунком для любителів кіно. Оригінальність кінострічки «Ялинки» полягає у тому, що вона складається з 9 кіноновел, над якими працювали кілька режисерів. Не лише режисерів об’єднав фільм, але й різні міста Росії, у яких відбуваються цікаві новорічні історії.

6. Фільм «Сніжна любов, або Сон зимової ночі»
Віра у дива, любов та здійснення мрій – ось що хотіла передати глядачам режисер кінострічки Оксана Байрак. До того ж у фільмі знімаються чудові й талановиті актори, які прекрасно втілили задумані режисером образи.

7. Кінострічка «Один вдома-2: Загублений у Нью-Йорку»
На Різдво хлопчик Кевін залишається сам у чужому місті. Сповнений бажанням до пригод та вірою у дива, хлопець вирішує трішки погратися. Талановитий актор Маколей Калкін не лише зумів чудово перевтілитися у образ, але й подарувати всім хороший настрій.

8. Фільм «В двох кілометрах від Нового року»
Кінострічка українського режисера Оксани Байрак позитивна, має цікавий та неочікуваний сюжет. До того ж у цьому фільмі знімається багато відомих українських та російських акторів.

9. Фільм «Чародії»
Музично-комедійну казку дуже полюбили глядачі за гумор, пісні та яскраві образи. Події фільму відбуваються напередодні Нового року, і тому в ньому так багато чудес і, звичайно, хепі-енд.

10. Фільм «Ялинки-2»
Комедія складається із кількох кіноновел, які зняли різні режисери. Події кінострічки відбуваються у нових містах і навіть країнах, у ній знялися нові зірки, яких усі хотіли б побачити у кіно. До того ж фільм «Ялинки-2» створює святковий новорічний настрій усім глядачам.
Інформація з сайту rivne1.tv

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
16 Січня, 2019 Середа
15 Січня, 2019 Вівторок
14 Січня, 2019 Понеділок
більше новин