Много лет назад в Кременчуге

100 лет назад: 1914 год

Награждение медалями
Награждены золотыми медалями для ношения на шее на Андреевской ленте: С.М. Андер и М.И. Ребенко; для ношения на груди на Аннинской ленте: счетчик местного отделения Государственного Банка Литвиненко, сторож Процко и присяжный местного казначейства Хобст; серебряными медалями для ношения на шее на Владимирской ленте: счетчик местного отделения Государственного Банка Задорожный; для ношения на груди на Станиславской ленте – сторож Середа.

Несчастный случай
На днях в больницу была доставлена работница табачно-махорочной фабрики Н. Рабиновича С. Чередниченко, 24 года, которая по неосторожности попала в тренки крошилки табаку и получила серьезные повреждения мягких частей правой руки. Жизнь пострадавшей Ч. вне опасности.

vestnik.1161011-12652-1bad3j4.jpeg

40 лет назад: 1974 год

Багато вражень залишать у школярів зимові канікули. Одні мали змогу прочитати цікаві книги, інші відвідувати кінотеатри і концерти…
Приємно було любителям спорту пограти в хокей, позмагатися в бігу на ковзанах.

На фото: школярі в час канікул грають в хокей.

«Чарівниця»
Таку назву отримала перукарня № 14, що відкрилася по вул. Леніна, 145-б. Чудовий інтер’єр, м’які крісла та журнальні столики для клієнтів створюють їм хорошій настрій, зручність і затишок. За своїм оформленням перукарня не поступається перед кращими столичними побутовими закладами такого типу. Населення тут може скористуватись послугами майстрів чоловічого та жіночого залів, манікюрного та косметичного кабінетів. Крім того, по цій же адресі відкрито аптеку № 220, поштове відділення № 23 та приймальний пункт прання білизни № 13.

vestnik.1161011-12652-1rjoigi.jpeg

Колектив ордена Леніна автомобільного заводу наполегливо бореться за підвищення якості і продовження строку служби машин. Цім зайняті не тільки робітники, а й інженерно-технічні працівники відділів та служб.

На фото: інженери спеціалізованого конструкторського бюро А.Г. Айземберг, А.О. Стрельченко і Г.А. Брейтовська розглядають схему редуктора.

vestnik.1161011-12652-37dpt4.jpeg

25 лет назад: 1989 год

Блакитна мрія
Блакитною мрією для кременчужан став плавальний басейн «Нептун». Довго чекали на нього любителі плавання. І, нарешті, ці чекання виправдалися. Чудове приміщення басейну. В ньому чисто, затишно, тепло. Передбачено всілякі зручності для відвідувачів. У басейні вода прозора й чиста. Пливеш блакитною доріжкою, а за вікном – зима, вкриті снігом дерева.

Усе тут справляє хороше враження, діє заспокійливо на нервову систему, створює атмосферу душевного комфорту.

Бажаючі навчитися плавати знайдуть тут чуйних наставників. І я від імені багатьох відвідувачів вдячний усім, від кого залежала поява басейну у місті, і його теперішньому персоналу за турботу про наше здоров’я.

А. ЛЕМПЕРТ,
режисер Палацу культури
ім. Г. І. Петровського

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Березня, 2019 Середа
19 Березня, 2019 Вівторок
більше новин