На ухвалу суду російські телеканали у Кременчуці не транслюють

vestnik.1161010-12652-18etoe6.jpeg

Мова йде про телеканали РТР, «Перший канал», «Росія-24» і НТВ, які за рішенням окружного адміністративного суда Києва тимчасово припинили ретрансляцію.

Ухвалу про забезпечення адміністративного позову Національної ради з питань телебачення і радіомовлення суд прийняв учора, 25 березня.
Нагадаємо, раніше Нацрада з телерадіомовлення подала позов до суду щодо відповідності українському законодавству програм деяких російських телеканалів.

Тож за рішенням суду визнано такими, що не відповідають законам України та Європейській конвенції про транскордонне телебачення, програми ряду телеканалів, зокрема “Первого канала”, “РТР-Планета”, “Россия-24” і НТВ.
Ухвала суду підлягає негайному виконанню, оскарження ухвали не зупиняє її виконання та не перешкоджає розгляду справи.

Варто нагадати, що одна з міських телекомпаній «Чумгак» не чекала цього рішення суду. Більше тижня тому, коли Нацрада рекомендувала припинення ретрансляції російських телеканалів, то керівництво прислухалось до рекомендацій і вимкнуло з ефіру російські телеканали для своїх абонентів.

Інша міська телекомпанія – «Візит» – тоді трансляцію російських каналів не припиняла. Керівник телекомпанії пан Мельник тоді зазначав, що прибере їх з ефіру, якщо будуть вказівки з Києва. Але сьогодні це довелось зробити на вимогу вже окружного адміністративного суду Києва.

Наразі «Візит» не транслює 4 канали, про які йшлося вище, замінивши іншими.

Вісник пропонує читачам повний текст ухвали суду щодо тимчасового припинення ретрансляції.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин