Активісти “Правого сектору” штурмують Верховну Раду

На мітинг під Радою зібралась понад тисяча людей, всі кричать “Революція”. Під Раду також принесли шини, але вогню поки що немає. Дуже багато представників “Правого сектору”.

Біля Верховної Ради зібралася понад 1 тисяча людей, які дуже щільно підійшли до будівлі. В самому приміщення парламенту охорона зібралася біля дверей із щитами та вогнегасниками. На часі всі народні депутати залишили приміщення на Грушевського, 5, і вийшли через підвал через інше приміщення на Грушевського.

У приміщенні на Грушевського, 5, перебувають журналісти та охорона, повідомляє УНІАН.

Водночас, як передає журналіст “Еспресо”, зараз під будівлею Ради дуже багато людей. Загалом це люди, які прийшли з Майдану. Також на мітингу дуже багато представників “Правого сектору”.

Люди, що зібралися на мітинг, вимагають відставки міністра МВС Арсена Авакова, оскільки вважають, що вбивство Сашка Білого було підставним. Люди вимагають правдивого розслідування. Водночас на мітингу зовсім немає партійної символіки.

Видно лише прапор України, прапор ЄС та “Правого сектору”.

Перед тим, як почався мітинг, представники “Правого сектору” принесли під Раду шини, однак, вогню поки що немає. Люди скандують: “Революція”.

Станом на 21:20 люди, що зібралися під будівлею парламенту, співають гімн, виголошують промови у мікрофон та вирішують, що робити далі – йти на штурм чи ні.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин