На Полтавщині фермерів відправили на «податкові канікули»

Податкова, екоінспекція, санстанція та інші контрольні органи утримаються від накладення величезних штрафів на фермерів та переглянуть програми проведення перевірок.

Вчора у Полтаві губернатор Віктор Бугайчук та голова облради Петро Ворона підписали Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю з органами державного нагляду та контролю за сільгоспвиробниками, предає прес-служба губернатора Полтавщини.

«Підписання цього Меморандуму – щось на кшталт податкових канікул. Він реалізує наше головне завдання – підтримку сільгоспвиробника, – прокоментував подію голова ОДА Віктор Бугайчук. – Ми підписали його для того, щоб створити такі умови, аби люди могли нормально працювати, а з контролюючими органами вирішували усі питання у процесі роботи».

Перевірки зупиняються на весь період весняно-польових робіт; і, на думку Віктора Бугайчука, мусять перерости у якісно інший рівень відносин між виробниками та фіскальними органами. «Цей Меморандум переросте у філософію нових відносин між владою, контролюючими органами та виробниками», – сказав Бугайчук. Він також пообіцяв найближчим часом підготувати схожий меморандум для захисту малого та середнього бізнесу. І наголосив, що візьме під особистий контроль кожен випадок необґрунтованих перевірок чи штрафів стосовно фермерських господарств або підприємців.

Петро Ворона сказав, що документ надішлють до районних рад. З його змістом ознайомлять керівників сільськогосподарських підприємств та господарств. “Цей Меморандум – це фактично Пакт про ненапад на товаровиробника. Цим документом ми звертаємося до усіх фіскальних органів, аби вони припинили ненормативні дії, для того, щоб люди могли нормально ввійти у сільськогосподарський рік, отримати хороший врожай, заплатити податки та паї”, – підкреслив Петро Ворона.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин