Губернатор Бугайчук їздить на службовій автівці «Volkswagen Touareg»

Це автомобіль «Daewoo Lanos», яким обслуговують голову обласної ради Петра Ворону

28 автомобілів налічує автопарк КАТП Полтавської обласної ради «Автобаза облвиконкому». Це підприємство обслуговує перевезення представників Полтавської ОДА та обласної ради.

Нині на підприємстві працюють 20 водіїв, але у зв’язку зі зменшенням потреби у перевезеннях тут плануються скорочення з 1 квітня. Про це нам розповів Віталій Пипоть, директор КАТП Полтавської обласної ради «Автобаза облвиконкому». Він повідомив, що є автомобілі, якими керівництво області їздить по місту, а є – для відряджень в інші області (вищого класу).

«Нинішнє керівництво по місту їздить на автомобілях економкласу: «Lanos», «Chevrolet», «Vita». Раніше перевагу надавали «Audi» та «Toyota», – розповів Віталій Пипоть.

Він повідомив, що колишній очільник області Олександр Удовіченко користувався автомобілем Lexus GX 460. А нинішній, Віктор Бугайчук, використовує авто «Volkswagen Touareg» 2004 року випуску.

У зв’язку зі зміною влади в області керівник автопарку поки що не знає, в якому режимі буде працювати підприємство та на яких автомобілях будуть їздити затверджені заступники голови ОДА, пише «Полтавщина».

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин