У Кременчуцькому районі брати накрали вантажівку речей

З кінця 2013 року до Кременчуцького райвідділу міліції почали надходити повідомлення від господарів будинків, розташованих в дачних кооперативах сіл Мала Кохнівка, Самусіївка, Червона Знам’янка та Кривуші.

Вони інформували, про те, що невідомі особи шляхом зриву навісного замка або віджимом пластикових вікон та решіток проникали до їхніх дачних будинків та крали майно. Злочинці не гребували нічим. Брали все, що могли з собою відразу взяти: від посуду, побутової техніки, електроінструментів до меблів.

«В ході відпрацювання оперативних матеріалів правоохоронці вийшли на слід злочинців. Завдяки скоординованим діям підрозділів карного розшуку, слідчого відділення та працівників ДАІ були встановлені і затримані особи, що скоювали дані злочини. Ними виявилися вже раніше судимі два брати 20 та 23 років, мешканці міста Кременчука. Проводячи на їх квартирах санкціонований обшук, працівники міліції були вражені тим, скільки вони за цей час здобули злочинним шляхом.

З квартири молодшого брата викрадені ним речі ледве вмістилися в кілька автомобілів. У старшого брата однокімнатна квартира була обставлена практично тими речами, котрі він привласнив за допомогою злочинного промислу. Щоб вивезти з його квартири все те, що він здобув незаконним шляхом, міліціонерам довелося викликати вантажівку», – говорить начальник Кременчуцького районного відділу міліції Володимир Зеленський.

Наразі слідством задокументовано близько 30 епізодів їхніх злочинів. Порушено кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому), санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років, повідомив Андрій Федорненко, спеціаліст зі зв’язків із громадськістю Кременчуцького РВ УМВС України в Полтавській області.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин